Як виїхати з дітьми до Ізраїлю.

Ізраїль - це досить популярний напрям як для туристичних поїздок, так і для еміграції. Але для того щоб поїхати туди з дітьми, потрібно дотримати деякі додаткові формальності.
Інструкція
1
Отримайте згоду на вивезення дитини від того з батьків, який залишається в Росії. Прийдіть разом з ним до нотаріуса і оформите спеціальний документ, на підставі якого дитина зможе покинути територію Росії. Ви можете ті оформити такий папір як для однієї поїздки, так і на більш довгий час. Оплатіть вартість запевнення цього документа. Якщо ви їдете в Ізраїль всією сім'єю, то подібна папір не знадобиться.
2
Дізнайтеся, чи зможете ви в'їхати в Ізраїль без візи. На цей рахунок існує спеціальна угода між ним і Росією, на підставі якого туристи і візитери можуть знаходиться в країні без візи протягом 90 днів. Якщо ви збираєтеся вчитися або працювати в Ізраїлі, вам все-таки доведеться отримувати візу і для себе, і для дитини.
3
Якщо ви не зробили цього раніше, замовте закордонний паспорт собі і дитині. Це можна робити у відділенні Федеральної міграційної служби за місцем проживання.
4
Оформіть візу, якщо це необхідно. Для цього зайдіть на сайт посольства і виберіть відповідний для себе тип в'їзного документа. Це може бути імміграційна, студентська або робоча віза. При цьому дитині, як супроводжуючому вас особі, може бути видана віза, наприклад, якщо ви їдете в країну як майбутній співробітник ізраїльської компанії. Зберіть необхідні документи для себе і дитини. Вони можуть варіюватися залежно від мети поїздки, але обов'язково включають в себе закордонний паспорт, паперу. підтверджують мету приїзду в країну, а також папери про наявність достатньої кількості грошей для життя в Ізраїлі.
5
Купуйте квитки до потрібного вам міста в Ізраїлі. У цьому випадку може бути вигідна покупка через офіційний сайт авіакомпанії - це може вийти дешевше, ніж придбання квитків через каси. Шукайте ті рейси, де представлені найбільш вигідні тарифи для сімей з дітьми.