Як відрізнити окуляри Polaroid від підробок.

Сонцезахисні очки Polaroid дають чудовий захист від ультрафіолетових променів і сонячних відблисків, а тому вельми популярні не тільки у відпочиваючих, але і серед водіїв. Однак на сучасному ринку вам легко можуть запропонувати підробку під цю марку. Щоб уберегти себе від невдалої покупки, необхідно знати, якими фірмовими ознаками якості захищені справжні Polaroid.
Інструкція
1
Окуляри цієї марки мають поляризаційні лінзи, що складаються з семи з'єднаних між собою шарів, що включають світлові фільтри і поглиначі ультрафіолетового випромінювання. Щоб перевірити, чи володіють лінзи запропонованих вам очок полярністю, повертите їх перед рідкокристалічним монітором або екраном. Вони повинні стати темними під прямим кутом. Також при продажу вам можуть запропонувати спеціальну тест-картинку, малюнок на якій буде видно в справжніх окулярах Polaroid. Надіньте обрану модель і подивіться на сонячне світло. Якщо ви бачите відблиски, а картинка стає нечіткою, то вам пропонують підробку. Завдяки зміцнюючим елементам лінзи фірмового вироби стають удароміцними, також на них нанесений захисний шар від подряпин.
2
Розгляньте дужки окулярів. На правій має бути маркування pixel design, складена з дев'яти квадратиків, і сама назва бренду. На ліву дужку наносять знак європейської сертифікації і номер моделі, що складається з комбінації цифр та букв, наприклад 4-5 цифр і буква. Також обов'язково вказують щільність світлофільтру, шукайте слова Filter Cat і цифру, що позначає ступінь захисту лінз. Деякі колекційні моделі окулярів, випущені вузьким тиражем, можуть мати рядок Made in Italy. Більш ніяких знаків, логотипів і позначень інших країн в якості виробників вказано бути не повинно. Зверніть увагу на петлі дужок. У оригінальних очок Polaroid вони щільно підігнані, не мають люфтів (зазорів), а самі дужки не відкриваються під власною вагою.
3
Вдивіться в оправи окулярів. Якщо вони металеві, на них мають бути відсутні напливи припою і дефекти фарби в місцях з'єднання частин виробу. Пластикові оправи не можуть мати ніяких задирок. Якщо лінія поділу литтєвий форми рівна і тонка, вам запропонували якісну модель.
4
До виробу повинен додаватися ярлик з чотирьох заламінованих сторінок з інформацією російською мовою. Назва колекції пишеться завжди на першій сторінці. У підроблених очок такого ярлика немає, або він низької якості і без російськомовного тексту.
5
І звичайно, пам'ятаєте, що справжні очки Polaroid не можуть коштувати дешево навіть в сезон розпродажів. А за їх покупкою вирушайте не так на ринок, а в фірмовий салон оптики.