Як вирізати літери.

Наочні і відчутні приклади роблять процес навчання більш цікавим. Щоб вашій дитині сподобалося вчити літери , зробіть декілька посібників своїми руками. Так заняття перетворяться на гру ще на етапі створення рукотворного алфавіту.
Вам знадобиться
  • - картон;
  • - фанера;
  • - поролон;
  • - тканина;
  • - ножиці;
  • - лінолеум;
  • - ластик;
  • - канцелярський ніж.
Інструкція
1
Для малюків, які люблять помацати і спробувати на зуб всі навколишні предмети, зробіть літери з фанери. Роздрукуйте на принтері алфавіт самого простого накреслення, виріжте літери . Використовуйте ці листи як трафарет - обведіть контури букв на фанері. Випиляєте кожну букву окремо, дрібної наждачкою обробіть краю по всьому периметру. Щоб додати кольору, обшийте саморобку яскравою тканиною. Для м'якості можна покласти під тканину тонкий поролон.
2
Якщо вам не хочеться возитися з жорсткими матеріалами, зробіть посібник з картону. Вам знадобиться твердий палітурний картон. Розріжте його на квадрати однакового розміру. В центрі кожного намалюйте по букві. Від контуру літери до країв квадрата повинно бути не менше 2 см. За допомогою різака для паперу акуратно виріжте літери по контуру. Щоб лінії були рівними, прикладайте до них металеву лінійку. Ніж ведіть легко, без сильного натиску. Проведіть кожну лінію кілька разів, до тих пір, поки не проріже всю товщу картону. Витягніть вирізані літери і складіть в окрему коробку. Коли будете вчити з дитиною алфавіт, попросіть вставляти літери в підходящі для них контури. Щоб зробити посібник цікавішим, використовуйте матеріал різних забарвлень.
3
Для дітей, які вже освоїли назви букв, можна зробити штампи. Тоді дитина зможе застосовувати знання у творчості, прикрашаючи саморобні листівки та малюнки окремими буквами або цілими фразами. Для таких виробів можна вибрати вже більш складний, декоративний шрифт. Способів створення штампа дуже багато. Наприклад, можна вирізати літери з шматків старого лінолеуму або з килимка для мишки. Наклейте літери на баночки від фотоплівки або пробки від пляшок.
4
Для цих цілей підійдуть ластики. Намалюйте букву ручкою, а потім канцелярським ножем зріжте шар Стерки за межами літери . Вона повинна підніматися над зрізаним шаром на 3-5 мм. Попросіть дитину скласти з букв ціле слово або фразу. Наклейте їх на гумовий валик для шпалер і використовуйте саморобку для оформлення творчих робіт.