Як згадати свою пошту.

Користувач не може згадати свою електронну пошту , логін або пароль від поштової скриньки через те, що обліковий запис може бути не одна, а зустрічатися на декількох подібних сервісах. Як же бути в цьому випадку?
Інструкція
1
Подумайте, чи можна звернутися до когось з ваших контактів за допомогою. Можливо, хтось із знайомих отримував від вас повідомлення, і вкаже позабутий адресу. Є й інший варіант. Наприклад, ви реєструвалися на якомусь сайті, вказавши поштову скриньку як свій логін. Зайшовши на сторінку веб-сайту, можна впізнати його.
2
Скористайтеся іншим способом з відновлення електронної адреси. Перейдіть на ресурс, на якому зареєстрований ваш поштовий ящик. Біля вікон введення логіна і пароля є посилання «Забули?», «Згадати пароль» та інші подібні написи залежно від сайту.
3
Натисніть на неї. Перед вами відкриється сторінка з відновлення емейл. Якщо ви колись побували на цьому порталі зі свого ПК, то у віконці «Логин» більшість браузерів можуть залишати найменування останньої введеної записи. Якщо і це не допомагає, то перегляньте уважно веб-сторінку з відновлення доступу. Зазвичай поштові ресурси тут розміщують «Допомога».
4
Перейшовши по цьому посиланню, ви дізнаєтеся, як здійснюється процес відновлення імені поштової скриньки. Так, зокрема, необхідно знати додатковий адресу пошти, який ви вказали при створенні облікового запису. Користувач вибирає із запропонованих питань той, який він відзначав під час реєстрації, і дає на нього відповідь. Потім потрібно проробити всі необхідні дії з відновлення пароля і логіна, щоб згадати свій e-mail.
5
Якщо жоден із запропонованих варіантів не підходить, зверніться до адміністрації сайту. Напишіть листа, вказавши причину вашої проблеми. Будьте ввічливі в словах і не вживайте грубої лексики. Ви повинні бути готові до того, що адміністратори будуть задавати питання. Адже потрібно довести, що ви - це саме той користувач, який не може пригадати свою електронну скриньку.