Як підробити влітку. Як заробити гроші в 14 років.

Для когось літо - період відпусток, безтурботного відпочинку, а для інших - час, коли можна непогано підзаробити. Підробіток влітку з кожним роком набирає обертів, і якщо раніше список вакансій був дуже мізерний, то на сьогоднішній день є з чого вибрати.
Вам знадобиться
  • - комунікабельність
  • - бажання
Інструкція
1
Обслуговуючий персонал. У це поняття входять професії від двірників до офіціантів в кафе. Робота, звичайно, курна. Зате подібних вакансій завжди величезна безліч. Ви спокійно можете вибрати підходящий графік роботи і напрям заняття. Наприклад, на літо часто піднімається попит на мийниць машин, озеленювачів міста, працівників літнього кафе і т.д.
2
Молодіжна біржа праці. Школярам і студентам від 14 років і старше завжди підуть на зустріч міська влада. У кожному місті діє молодіжна біржа праці, там і влаштують офіційно, і з виплатами не кинуть.
3
Работа на дому. Даний вид заробітку поширений не тільки в літній період. Наприклад, ви прекрасно шиєте, в'яжете, збираєте, - зверніться на біржу домашньої праці.
4
Погодинна робота. Такий вид заробітку добре поширений серед школярів і студентів. Наприклад, промоутери, расклейщики оголошень, розповсюджувачі флаєрів, кур'єри і т.д. Робота нескладна, не вимагає спеціальної освіти, головне - гарний настрій, комунікабельність та мобільність.
5
Серйозні компанії. В даних фірмах через велику кількості літніх відпусток сильно потребують кадрах. Можливо, вам представиться можливість підробити, а може, ви затримаєтеся там надовго. Все в ваших руках.
Зверніть увагу
Намагайтеся влаштовуватися через кадрові агентства, так ви уникнете ряду проблем.
Корисна порада
Спочатку визначитеся, чим би ви хотіли займатися. Чи не хапайтеся за першу потрапила роботу.