Як швидко висушити лак.

Красивий манікюр моментально зробить руки доглянутими. Для роботи вам знадобляться непомітні відтінки, а на вечір - яскраві або темні кольори. Щоб частий манікюр не став проблемою і приносив лише задоволення, лак потрібно швидко висушити. Тоді процес фарбування нігтів при певній вправності займе не більше півгодини.
Вам знадобиться
  • - розчинник для лаку;
  • - рідина для зняття лаку;
  • - сушка в краплях або спрее;
  • - верхнє покриття з ефектом швидкого сушіння.
Інструкція
1
Перед нанесенням покриття знежирте нігтьову пластину, протерши її рідиною для зняття лак а без додавання масел. Якщо ви знімаєте лак засобом з маслами, вимийте руки з милом, ретельно витріть їх і дочекайтеся повного висихання нігтів. Жодних кремів. На вологі або жирні нігті лак лягати погано і не сохне.
2
Якщо лак загус, домогтися швидкого затвердіння покриття буде неможливо. Розбавте його спеціальним розчинником. Додайте під ф лак він кілька крапель і потріть його між долонями. Бажано повторювати процедуру перед кожним манікюром.
3
Для створення непрозорого однорідного покриття без просвітів знадобитися 2-3 шари лак а. Перед нанесенням нового шару ретельно просушуйте попередній, інакше кисть залишить смуги. Почніть покриття з мізинця лівої руки, закінчите великим пальцем правої. Після цього можете наносити другий шар по тій же схемі.
4
тришарове покриття необхідно просушити грунтовніше. Скористайтеся спеціальними засобами, що дозволяють закріпити свіжий лак максимально швидко. Виберіть між спреєм, олійними краплями і покриттям у вигляді прозорого лак а.
5
Якщо вам не подобатися товста плівка на нігтях, скористайтеся спреєм-сушкою. Розпорошите засіб поверх свеженанесенного лак а і почекайте 7-10 хвилин. Після висихання постарайтеся не доторкатися до твердих поверхонь протягом півгодини. Чи не застібайте одяг і взуття, не надягайте гумових рукавичок - це може пошкодити свіжий лак .
6
Швидко висушать манікюр і спеціальні масляні краплі. Ф лак він оснащений пензлем або піпеткою, що дозволяє точно дозувати рідину. На ніготь потрібно одна крапля засобу. Її не потрібно розмазувати - масло само розподілиться по пластині. Просушуючи лак , не будете робити на комп'ютері і не перегортайте книги - на сторінках і клавіатурі залишаться жирні плями. Через 10-12 хвилин перевірте затвердіння покриття, обережно вимийте руки і промокніть їх рушником.
7
Дуже зручна сушка, що виконує захисні функції. Вона наноситься, як звичайний лак , і створює на поверхні нігтя тонку, блискучу, моментально висихають плівку. Шукайте засіб з позначкою «експрес» - після його нанесення поверхню нігтя стає твердою вже через 1-2 хвилини. Наносите покриття товстим шаром. Через день його можна оновити, щоб надати манікюру свіжий вигляд.
Зверніть увагу
Якщо ви випадково пошкодили свіжий манікюр, повністю видаліть покриття з постраждалого нігтя і нанесіть лак заново. Не намагайтеся відреставрувати пошкоджене покриття - шар емалі вийти занадто товстим і нерівномірним. Просушити його повністю буде неможливо навіть із застосуванням спеціальних засобів.