Як в Фотошопі зробити фото яскравіше.

Додаток Adobe Photoshop призначений для роботи з графікою. Його можна використовувати для створення нових зображень або для обробки вже наявних. Так, щоб зробити фото яскравіше, можна скористатися різними інструментами.
Інструкція
1
Запустіть програму і відкрийте свою фото графию. Для цього виберіть в меню «Файл» команду «Відкрити» і вкажіть директорію, в якій знаходиться ваше зображення. В Adobe Photoshop спочатку є декілька вбудованих інструментів для роботи з яскравістю, між ними є відмінності, але зрозуміти, який з них більше підійде у вашому випадку, можна тільки досвідченим шляхом.
2
Виберіть в меню «Зображення» пункт «Корекція» і підпункт «Рівні». Відкриється нове діалогове вікно. В групі «Рівні введення» перетягуйте «повзунки» вправо або вліво до тих пір, поки не досягнете потрібного ефекту. Щоб нові налаштування були застосовані до зображення, натисніть на кнопку «Так».
3
Щоб відрегулювати контрастність і яскравість фото графії, в меню «Зображення» виберіть пункт «Корекція» і підпункт «Яскравість/контрастність». У діалоговому вікні використовуйте «повзунки» для налаштування або введіть потрібні значення в призначені для цього поля.
4
Значення можуть бути як позитивні (збільшення яскравості), так і негативні (зменшення яскравості відповідно). Щоб в реальному часі оцінювати, як виглядатиме оброблене фото при тих чи інших настройках, поставте маркер в поле «Перегляд». Застосуйте створений ефект кнопкою «Так».
5
Щоб відрегулювати насиченість і яскравість кольорів, все в тому ж меню «Зображення» виберіть пункт «Корекція» і підпункт «Тон/насиченість». У діалоговому вікні інструменту може бути відкориговано як все зображення цілком, так і окремі канали.
6
Іноді більш якісного результату можна добитися за допомогою додатково встановлених фільтрів. Так, наприклад, за допомогою фільтра Viveza за одну операцію можна відрегулювати яскравість фото графії, контрастність, насиченість кольорів і чіткість зображення.
7
Такі інструменти встановлюються як окремі програми або додаються в папку Plug-in в директорію з програмою Photoshop. Встановлений плагін шукайте в меню «Фільтр».