Як вибрати тарілки.

Купуючи посуд для дому, ви можете придбати готовий сервіз. Але набагато практичніше вибирати окремі предмети в кількості, необхідній саме вам. Особливу увагу приділіть тарілках. У господарстві їх потрібно чимало - плоскі сервіровочні, глибокі супові, десертні. Вони можуть бути дешевими або дорогими - цікаві моделі з якісних матеріалів можна знайти в будь-якій ціновій категорії.
Інструкція
1
Вибираючи нові предмети сервіровки, враховуйте, який посуд вже є в будинку. До масивним гурткам і піалах з кам'яної кераміки підійдуть прості тарілки геометричних форм - квадратні, трикутні, овальні. З класичними чашками з тонкого фарфору добре виглядають білі тарілки з квітковим малюнком і золотим напиленням.
2
Враховуйте модні тенденції. Посуд з небиткого скла поступово здає свої позиції. Зате кераміка, неправильні і геометричні форми стають дедалі популярнішими. Зверніть увагу на яскраву сервіровку. Врахуйте, що теплі тони, особливо жовтий, оранжевий і бежевий підвищують апетит, а сині та зелені, навпаки, знижують.
3
Якщо ви плануєте мити посуду в машині, не купуйте тарілки з ручним розписом - вони швидко втратять свій ошатний вигляд. Тим, хто любить розігрівати їжу в мікрохвильовій печі, не підійде посуд із золотими і срібними обідками, а також вироби з металу. Зате предмети з фаянсу і кераміки будуть дуже до речі.
4
Не обов'язково купувати одноколірні тарілки , сьогодні модно поєднання різних кольорів. Комбінуйте відтінки в одній гамі або контрастні. Наприклад, придбайте бежеві сервіровочні та кремові супові тарілки , а до чорних гурткам і піалах підберіть білосніжні блюда.
5
Порахуйте, скільки предметів сервірування вам необхідно. Для сім'ї з чотирьох осіб знадобиться 6 дрібних і стільки ж глибоких і десертних тарілок, плюс пара плоских невеликих страв. Якщо ви часто запрошуєте гостей, збільште кількість предметів вдвічі. Не купуйте зайвого - наприклад, якщо ви рідко їсте супи, вам навряд чи знадобляться глибокі тарілки . Якщо в сім'ї є маленька дитина, купіть йому окремий посуд з дитячими малюнками яскравих кольорів.
6
У пошуках красивої сервіровки не обмежуйтеся відділами посуду в супермаркетах. Зайдіть в магазини, що торгують товарами для готелів і ресторанів. Там можна знайти дуже цікаві екземпляри за цілком доступними цінами. Вони продаються як серіями, так і окремими предметами і включають в себе такі рідкості, як спеціальні тарілки для піци, суші, різноманітних десертів. Крім того, професійний посуд відрізняється підвищеною міцністю і стійкістю до миючих засобів.