Як вставити нитку.

Будь шиття починається з затягання нитки в голку. Процес цей неважкий, але вимагає певної послідовності дій. Неправильно вставлена нитка може не тільки порватися, а й зіпсувати річ.
Вам знадобиться
  • - голка;
  • - нитка;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Дії при затягання нитки в голку залежать від того, яким способом буде проходити шиття. Якщо вручну, просто обріжте рівно кінець нитки, введіть його у вушко голки і зав'яжіть на довгому кінці акуратний вузлик. Якщо вушко занадто маленьке і вам не видно його, скористайтеся збільшувальним склом або лупою.
2
Намагайтеся протягнути нитку якомога довше, щоб при шиття вона не вислизнула з голки, і вам не довелося починати все спочатку.
3
Збільшити міцність нитки допоможе складання її в два рази. Для цього простягніть її таким чином, щоб кінці перебували на одному рівні. А потім зав'яжіть вузлик з обох кінців.
4
Якщо ви будете шити на машинці, необхідно всунути спочатку верхню нитку, а потім нижню.
5
При затягання верхньої нитки поставте котушку на спеціальний стрижень, розташований вгорі швейної машинки.
6
Візьміть кінець нитки і протягніть його через верхній Стек гілок направитель до бічного регулятору натягу, потім прокладете її посередині регулятора.
7
Минувши регулятор, зачепите її за тонкий крючочек, всуньте в отвір компенсаційної пружини, а потім - у вушко нітепрітягивателя.
8
Провівши крізь обидва нітепрітягивателя, всуньте нитку у вушко голки.
9
Щоб втягати нижню нитку, вставте шпульку з намотаною потрібної ниткою в шпульний ковпачок, залишивши зовні кінець нитки.
10
Простягніть його через косий розріз ковпачка таким чином, щоб нитка вільно виходила при витягуванні.
11
Вставте шпульний ковпачок у відповідну нішу під голкою.
12
Витягніть нижню нитку, щоб приєднати до верхньої. Для цього злегка проверніть на себе махове колесо, акуратно утримуючи при цьому верхню нитку . Що опустилася голка при підніманні захопить за собою і нижню нитку.
13
Поєднавши обидві нитки, покладіть їх під притискну лапку. Для зручності шиття кінці ниток не повинні бути більше 1,5-2 см.
Вставити нитку в голку досить просто. Головне правильно відрізати її від котушки, адже проблема криється саме в тому, що хвостик нитки распушается і насилу вставляється у вушко голки. Для шиття обов'язково використовувати нові нитки - ті, які пролежали не один рік, втрачають свою міцність.
Інструкція
1
Візьміть котушку ниток і відріжте необхідну довжину.
2
Акуратно протягніть у вушко голки нитку. Якщо нічого не виходить, то спробуйте намочити кінчик нитки і злегка скрутити його в пальці. Потім повторіть спробу.
3
Можна вставляти нитки за допомогою спеціального пристрою. Воно має довгастий овал і дротик у формі>. Продається найчастіше в наборах разом з ніткамі.В дротик вставляється нитка і протягується у вушко. Потім потрібно взяти нитку в руку і витягнути пристосування. Зволікання м'яка, тому вставляється і витягується легко. Нитка повинна залишитися у вушку голки.
4
Для шиття щільних тканин використовуйте голку з великим вушком, в неї легше вставляється товста нитка. А ось легкі тканини можна шити тільки тонкою голкою, але й нитка буде потрібно також тонка, яка повинна легко вставлятися в вушко.