Як включити пошту.

Не кожен користувач інтернету любить читати листи за електронного ящика на онлайн-інтерфейсі поштового сервера. Іноді набагато зручніше і ефективніше переглядати вхідні і вихідні повідомлення за допомогою спеціальних програм, званих «поштові клієнти».
Інструкція
1
Завдяки інтенсивному розвитку програмного забезпечення розроблено чимало поштових клієнтів, які враховують найрізноманітніші побажання користувачів. Однак настройка пошти для всіх поштових клієнтів проходить майже однаково, у тому числі для «Microsoft Outlook».
2
Щоб включити дане програмне забезпечення на вашому комп'ютері, підключіться до інтернету і активуйте будь-який інтернет-браузер. Завантажте з сайту з безкоштовними програмами для Microsoft Office поштовий клієнт Microsoft Outlook і встановіть його на свій комп'ютер.
3
Активуйте Microsoft Outlook. Коли на екрані з'явиться головна сторінка програми, знайдіть в розділі «Сервіс» у верхній частині вікна пункт «Облікові записи для електронної пошти». У списку виберіть варіант додавання нового облікового запису.
4
Зайдіть в розділ поштової скриньки, присвячений онлайн-довідці, і знайдіть пункт про настройку поштових клієнтів. Скопіюйте інформацію про тип сервера і вставте його у вікно з додаванням облікового запису.
5
Натисніть на наступну вкладку для налаштувань, де ви побачите кілька осередків для додаткової інформації по вашому електронного ящика. Заповніть своє ім'я (логін) і пароль, а також адреси серверів для вихідних і вхідних повідомлень, назви використовуваних портів і способи шифрування, використовуючи дані з розділу налаштувань в онлайн-довідці.
6
Натисніть на функцію «Перевірка облікового запису», щоб уточнити правильність введених вами даних та інформації з налаштування. Коли перевірка завершиться, виберіть наступне вікно і натисніть на «Готово».
7
Створений вами електронний ящик з'явиться в лівій колонці головного вікна програми Microsoft Outlook. Якщо ви захочете активувати електронну пошту іншого сервера або декількох серверів, повторіть весь процес для кожного з поштових скриньок окремо.