Як одягнути чоловіка. типи фігур чоловіків одягатися.

Кожна дівчина стежить за своїм іміджем, новими тенденціями в моді. Чого не можна сказати про сильний поле. Більшість чоловіків протягом усього життя дотримуються одного стилю. І від однієї думки, що їм потрібно йти в магазин і щось вибирати, їх кидає в тремтіння. І тут ми, жінки, повинні прийти на допомогу і надати лиску своєму чоловікові. Потрібно запастися терпінням і деякими знаннями, і успіх у вас в кишені.
Інструкція
1
Визначте який тип статури у вашого чоловіка. Виділяють три основні типи: прямокутник, трапецію і трикутник. Особливі прикмети типу прямокутник плечі і стегна однакової ширини. Якщо ваш чоловік власник такої фігури, підберіть йому двобортний або однобортний піджак, з фіксованим плечем, злегка приталений. Брюки підійдуть прямі зі стрілками. Сорочку краще придбати зауженную до низу. Светри підійдуть з V-подібним вирізом, краще з горизонтальним рісунком.Еслі типаж фігури вашого чоловіка трикутник: плечі помітно ширше стегон, то йому підійде двобортний або однобортний костюм, з фіксованим плечем і широкими лацканами. Крій піджака звужений до стегон, з двома шліцами. Брюки також повинні бути завужені, неширокі. Сорочку краще підберіть приталенную і щільно облягаючий грудну клетку.Особие прикмети типажу трапеція: плечі помітно вже стегон. Такому типу підійде однобортний піджак з «природним» плечем і лацканами середньої ширини, з високою застібкою і без шліц. Фасон брюк вільний, прямий, без стрілок. Сорочку краще виберіть пряму з коміром-стійкою, вільно прилеглу до торсу.
2
Простежте, щоб манжети визирали з-під піджака на 1 см. Манжети та комір повинні бути чистими, інакше весь зовнішній вигляд буде зіпсований.
3
Якщо ваш чоловік прихильник спортивного стилю, не дозволяйте йому носити штани з "бульбашками" на колінах, старі кеди і допотопні витягнуті майки.
Корисна порада
Якщо ваш коханий чоловік захоче поекспериментувати зі стилями, відчути себе «гарячим мачо» чи «вільним художником», а може бути «пристрасним латино" не заперечуйте, а допоможіть йому перевтілитися в новий образ грамотно. Інакше його пізнання в стилях і образах можуть зіграти з ним злий жарт.