Як самому зробити водопостачання.

Вода - це основа життя. Тому, переїжджаючи жити за місто або ладу приватний будинок, власник заміської нерухомості насамперед повинен добре продумати й організувати водопостачання .
Вам знадобиться
  • - металевий бак;
  • - насос;
  • - фільтр;
  • - металопластикові труби;
  • - фітинги;
  • - гнучкі шланги;
  • - манометр;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Класична система водопостачання складається з водопод'емной установки, накопичувального бака і фільтраційного вузла. Однак при цьому має бути присутній і постійне джерело води, наприклад, скважина, колодязь чи річка.
2
Для створення постійного тиску (ця обставина вкрай необхідно, щоб можна було спокійно користуватися системою водопостачання) придбайте або зробіть своїми руками водяний бак об'ємом 1-2 куба. Нержавіюча сталь - кращий матеріал для ємності. Встановіть накопичувальний бак на висоті, наприклад, на горищі.
3
Для нагнітання води в систему встановіть в колодязі або іншому джерелі водяний насос. Слідом за цим виконайте монтаж Водозаборник, що складається зі зворотного клапана і сітки. Автоматизуйте включення і відключення насоса: для цього купите електроконтактні манометр і підключіть його до насоса і системі водопостачання.
4
Доповніть систему водопостачання герметичною місткістю, в якій обов'язково потрібно просвердлити один отвір. Це отвір з'єднайте з системою трубопроводу. У міру того як рівень води в ємності буде збільшуватися, повітря, що знаходиться над водою, буде зживатися, завдяки чому при відключеному насосі тиск в системи буде постійним.
5
Підключіть до системи водопостачання установку для очищення води, виконану на основі мембран. Перевага мембранного фільтру перед традиційними установками полягає в його працездатності (500-1000 годин).
6
Для подальшої збірки системи використовуйте металопластикові труби діаметром 16 мм і відповідний набір фітингів. З'єднайте труби з ємністю, насосом і кранами, використовуючи при цьому гнучкі шланги необхідної довжини.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: в трубопроводі з витратними кранами вода повинна постійно перебувати під певним тиском.
Корисна порада
Колекторні відцентрові насоси вважаються ненадійними, тому придбайте насос, в конструкції якого немає щітки, колектора і обмотки якоря. В таких насосах використовуються конденсатори і короткозамкнений ротор, які забезпечують роботу двигуна в однофазної мережі.
Рівень комфорту сучасного приватного будинку не поступається упорядкованій міській квартирі, а може і перевершувати. Для забезпечення всіх необхідних і бажаних зручностей потрібно виконати інженерні системи, з яких основними є опалення та водопостачання.

Система опалення

Інженерна система опалення приватного будинку ділиться на наступні основні складові: - котельня; - система трубопроводів; - опалювальні прібори.Котельная являє собою комплекс обладнання, яке виробляє тепло за рахунок спалювання якого- небудь палива або перетворення електроенергії. Котельні розташовуються в окремому приміщенні або навіть будівлі. До складу обладнання котельні включають бойлер для нагріву води.
У котеджних селищах, що мають централізовану систему опалення, в якості котельні передбачений тепловий пункт.
Система трубопроводів і опалювальних приладів розподіляє тепло в кожне приміщення будівлі за рахунок циркуляції теплоносія, нагрітого в котельні, який віддає тепло повітрю приміщень. Саме з прокладки комунікацій найчастіше починають монтаж системи опалення в приватних будинках, при цьому труби можна укласти по стелі, в підлогу або стіни. Потім монтують вбрання котельне обладнання, а на завершення здійснюють установку батарей.
Радіатори краще встановлювати після фінішної обробки місць їх встановлення.
Існує безліч варіантів схем опалення приватних будинків і котеджів. Вибрати схему опалення бажано на етапі розробки проектної документації, з урахуванням особливостей об'єкта будівництва. Основні параметри системи опалення - потужність, вид палива (газ, дизельне паливо, дрова, електрика), вид теплоносія, схема розводки трубопроводів і розташування радіаторів - залежать від загальної площі будівлі, висоти стель і товщини стін. Водне опалення має найбільш вигідну вартість, до того ж воно найпростіше для монтажу і використання.

Система водопостачання

Склад стандартної системи водопостачання приватного будинку наступний: - водозабірний джерело (криницю, свердловина або група свердловин); - зовнішні і внутрішні трубопроводи; - гідропневматичний бак; - насос водоснабженія.В першу чергу на джерело водозабору встановлюється електричний водяний насос. Від водозабору в будинок прокладається трубопровід для подачі води від джерела в систему водопостачання. Перед точкою вводу в будинок встановлюється гідропневмобак, об'ємом від 60 до 120 літрів, залежно від інтенсивності водоспоживання і кількості постійно проживаючих людей.
Для нагріву води дешевше використовувати газ, ніж електричні нагрівачі.
Після цього проводиться труба до бойлера для нагріву води і здійснюється монтаж труб гарячого і холодного водопостачання для сантехнічного обладнання.