Як бути, якщо у дитини виявлена ??розумова відсталість.

Будь мама хоче, щоб її дитина росла розумною і здоровим, проте життя деколи складається не так, як цього очікують. Що ж робити тим батькам, дитині яких було поставлено діагноз «розумова відсталість »?
Інструкція
1
Існує кілька ступенів розумової відсталості, що визначаються залежно від рівня IQ: легка, середня, важка і висока ступінь відсталості (за наявності останньої дитина абсолютно не здатний подбати про себе). Як би батьки ні розвивали дитини, намагаючись зробити його «як усі», у них нічого не вийде. Малюк з розумовою відсталість ю може навчатися лише в межах своїх біологічних можливостей.
2
Питання «як вчинити з неповноцінним дитиною» залишається виключно на совісті батьків. Аналіз ДНК, завдяки якому можна встановити спадкові захворювання, що викликають розумову відсталість , робиться на досить ранніх термінах вагітності. Рішенням батьків може стати аборт.
3
Існують спеціальні будинки-інтернати для розумово неповноцінних дітей. У подібних закладах малюків навчають за спеціальною програмою, проте не можна сказати, що вони живуть там щасливим життям.
4
В той же час соціологічне опитування англійських сімей, що мають дітей з синдромом Дауна, показав, що переважна більшість матерів і батьків (більше 80%) не шкодує про те, що їхня дитина неповноцінний. Більше того, батьки, брати і сестри таких малюків запевняють, що їх хворий родич допоміг їм стати більш хорошими людьми.
5
Дітей з легким ступенем розумової відсталості можна адаптувати для життя в суспільстві. Зрозуміло, вони не стануть вченими або лікарями, проте зможуть оволодіти навичками, необхідними для виконання простої роботи, зможуть себе обслуговувати, заводити сім'ї і народжувати дітей.
6
Батькам, що зважилися залишити хвору дитину, ні в якому разі не слід замикатися в собі чи соромитися свого дитини. Напевно ви не єдина сім'я, що зіштовхнулася з подібною проблемою. Знайдіть у вашому місті батьків, у яких такі ж особливі діти. Можливо, у вас вже сформована група підтримки таких людей. Беручи участь у проведених заходах, спілкуючись з ними, ви зрозумієте, що ви не самотні у своєму горі, а життя не така вже й страшна.