Як зберегти дані з диска.

При перевстановлення операційної системи існує ризик втрати важливих даних. Особливо це актуально в тих ситуаціях, коли вінчестер чи не розбитий на кілька локальних дисків. Проблему збереження інформації можна вирішити різними способами.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager;
  • - другий комп'ютер.
Інструкція
1
Для початку спробуйте запустити операційну систему в безпечному режимі. Якщо в ньому видно потрібний жорсткий диск, скопіюйте важливу інформацію на зовнішні накопичувачі. Пам'ятайте про те, що багато програм, призначені для запису дисків, швидше за все не будуть запускатися в безпечному режимі.
2
Якщо ж операційна система повністю непридатна до роботи, використовуйте інший комп'ютер для збереження інформації. Вийміть ваш жорсткий диск з системного блоку. Підключіть вінчестер до системної плати другого ПК.
3
Увімкніть цей комп'ютер і завантажте операційну систему, встановлену на його жорсткому диску. Тепер ви можете просто скопіювати важливу інформацію з одного вінчестера на інший. Цей метод найпростіший, але не найкращий.
4
Створіть додатковий розділ на вашому жорсткому диску. Це позбавить вас від необхідності надалі турбуватися про збереження важливих файлів. Встановіть програму Partition Manager.
5
Перезавантажте комп'ютер. Відкрийте встановлену утиліту. Перейдіть в меню «Майстра» і виберіть пункт «Швидке створення розділу». Вкажіть розмір нового локального диска і натисніть кнопку «Далі».
6
Задайте розмір нового локального диска . Натисніть кнопку «Готово». Перейдіть в меню «Зміни» і виберіть пункт «Застосувати фізично». Дочекайтеся перезавантаження комп'ютера. Після створення нового локального диска скопіюйте на нього потрібні файли.
7
Використовуйте завантажувальний диск з програмами Partition Manager або Acronis Disk Director, якщо у вас немає можливості підключити вінчестер до другого ПК. Запустіть обрану програму. Створіть новий розділ для установки операційної системи.
8
Виконайте інсталяцію нової копії Windows на новий розділ. Видаліть залишки старої системи. Всі ваші файли при цьому буду збережені в початковому стані.