Як відновити видалене з карти пам'яті. переписати інформацію з флешки на комп'ютер.

Дистанційна з карт пам'яті інформація стає недоступною для роботи, але фізично деякий час зберігається на описуваних накопичувачах. Це означає, що своєчасне відновлення видалених файлів - досить ефективний процес.
Вам знадобиться
  • - Magic Uneraser;
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Відразу після видалення потрібних вам файлів відключіть накопичувач від комп'ютера. Для цього виконайте безпечне вилучення картки пам'яті , щоб не пошкодити структуру файлової системи. Скачайте програму Magic Uneraser з сайту розробників.
2
Встановіть зазначену програму і запустіть її. Почекайте деякий час, поки буде відкрито головне меню утиліти. Підключіть флешку до комп'ютера. Використовуйте картрідер для з'єднання мобільних карт пам'яті з ПК. Дочекайтеся визначення пристрою. Виберіть потрібну карту пам'яті в списку доступних носіїв. Натисніть кнопку «Аналіз», розташовану на панелі інструментів.
3
Час, витрачений на сканування картки пам'яті , залежить від технічних характеристик цього накопичувача і його розмірів. Після завершення запущеного процесу програма відобразить список доступних даних. Видалені файли, придатні до відновлення, будуть помічені червоним хрестиком.
4
Виділіть необхідні файли і каталоги лівою кнопкою миші. Натисніть кнопку «Відновити» і дочекайтеся запуску нового діалогового меню.
5
Вкажіть папку на жорсткому диску, куди будуть збережені оброблювані файли. Натисніть кнопку «Продовжити». Зачекайте, поки програма Magic UnEraser виконає відновлення інформації.
6
У процесі обробки видалені файли можуть бути пошкоджені, що приведе їх до некоректної роботи. В основному це властиво запакованим архівів і текстовим файлам. Встановіть програму Easy Recovery і запустіть її.
7
Після відкриття головного меню виберіть File Repair. Тепер вкажіть тип файлів, з якими буде виконуватися подальша робота. Виберіть папку, в якій розташовані необхідні дані. Натисніть кнопку Next. Дочекайтеся завершення роботи утиліти Easy Recovery. Перевірте цілісність виправлених файлів.
Дуже часто з'являється термінова необхідність для відновлення видалених файлів. На даний момент часу може бути багато причин, по яких важливі дані для користувача можуть піти. Часто причиною цього стають нетактовні дії самого користувача. Проте дану проблему можна буде вирішити кількома нескладними діями. Головне - дотримуватись певних правил.
Вам знадобиться
  • ПК, програма PC Inspector File Recovery
Інструкція
1
У безлічі випадків відновити видалені файли може безкоштовна утиліта PC Inspector File Recovery. Ця програма може відновити файли з флеш- пам'яті або жорсткого диска. Утиліта розуміє системи FAT 12/16/32 і NTFS і може знаходити всі втрачені файли , а також визначати вінчестер, навіть якщо було проведено видалення або пошкодження завантажувального сектора Boot Sektor. На даний момент часу дана утиліта також дозволяє відновлювати таблиці розміщення файлів FAT.
2
Утиліта може відновлювати дані таких форматів - AVI, ARJ, BMP, CDR, DOC, DXF, DBF, XLS, EXE, GIF, HLP, HTML, HTM, JPG, LZH, MID, MOV, MP3, PDF, PNG, RTF, TAR, TIF, WAV і ZIP. Інтерфейс утиліти дуже простий і буде добре зрозумілий навіть зовсім недосвідченому користувачу.
3
Запустивши програму, вам слід вибрати мову управління. Хто не дружить з англійською, для тих є можливість вибрати російську.
4
Далі вибираємо, що нам необхідно зробити: відновити видалені дані або знайти втрачені дані, знайти втрачений диск.
5
Далі вибираємо диск, з якого була видалена важлива інформація. Карта пам'яті може бути розділена на декілька окремих секторів.
6
Після цього утиліта сканує вибраний вами диск і знайде файли і папки, які були видалені.
7
Тепер потрібно виділити потрібні нам файли і натиснути кнопку «Зберегти».
8
Відкриється вікно, в якому необхідно визначити директорію, де будуть зберігатися ці файли .
9
При цьому будьте уважні: зберігайте знайдені вами файли на іншому диску! В іншому випадку ці дані будуть перезаписані.
10
Програма має можливість створити образ диска для того, щоб переносити дані на інші HDD або для резервного копіювання.