Як розблокувати меню.

Як і в реальному світі, при спілкуванні з комп'ютером користувач далеко не завжди може робити те, що йому заманеться. У більшості випадків розробники ПЗ для запобігання небажаної активності використовують найпростіший прийом - блокування меню .
Інструкція
1
В Windows (незалежно від версії) гарантований спосіб розблокувати всі можливі меню налаштувань і дій - авторизуватися як адміністратор. Якщо в системі створений тільки один профіль (що зустрічається на домашніх ПК), то він є головним за замовчуванням. На робочих комп'ютерах, як правило, користувач не володіє необхідними правами доступу: призначити їх можна тільки з профілю з максимальним рівнем прав, провівши відповідні настройки в меню «Панель управління» - «Користувачі».
2
Аналогічна система використовується на інтернет-сайтах і форумах. Заблоковані меню і можливості (як то - додавання картинок) відкриваються разом з ростом рангу юзера: залежно від приналежності до групи, статусу адміністратора або модератора форуму - користувачеві відкриваються додаткові поля для редагування. Спробуйте зв'язатися з керівниками і попросити їх розблокувати вам якесь меню , якщо воно необхідне.
3
У софт команда може бути блокована через неможливість її використання на даному етапі роботи. Найбільш простий приклад - графічний редактор Adobe Photoshop. Якщо ви виберете шар і натиснете Ctrl-T, то перейдете в режим редагування розміру - при цьому практично всі меню опиняться заблоковані, т.к. в даний момент програма зайнята іншим. Аналогічна ситуація може скластися практично з усім ПЗ: спробуйте закрити можливі процеси або, навпаки - запустити потрібні для того, щоб розблокувати меню .
4
В іграх різні меню можуть відкриватися як бонус за проходження. Так, в Batman: Arkham City в самому початку залишаються заблокованими понад п'ять рядків на головному екрані. Вони відкриються у міру просування: частина міститиме бонусні матеріали і відкриється за проходження другорядних завдань; деякі відкриються тільки після повного проходження сюжетної кампанії. Даний принцип справедливий практично для всіх ігор: виключенням може служити меню «мультиплеер», яке буває заблоковане через відсутність підключення до інтернету або ліцензійного ключа.