Як завантажити відео з субтитрами.

Зробити перегляд фільму комфортніше для людей з порушенням слуху, насолодитися оригінальними голосами зарубіжних акторів, удосконалювати своє знання іноземної мови допоможуть фільми з субтитрами .
Інструкція
1
Спосіб перегляду фільмів з субтитрами залежить від формату фільму та процесу, при якому субтитри накладалися на зображення. Якщо кіно і текст «склеєні», то субтитри автоматично почнуть відтворюватися разом з відеодоріжці, відключити їх буде неможливо. Такий формат відео відтворюють практично всі плеєри на комп'ютерах, проте для домашнього кінотеатру, можливо, перегляд виявиться недоступний.
2
Найчастіше до фільму додається папка з субтитрами , в якій можливі переклади тексту на різні мови. Перевірте, чи маються на папці файли з дозволом SRT, SUB або TXT. Це і є субтитри. Якщо таких ярликів декілька, ви маєте можливість вибору мови субтитрів. Він буде позначений в назві файлу або вам доведеться відкривати кожен файл навмання, поки не знайдете потрібний вам переклад.
3
Як правило, відеоплеєри мають однаковий алгоритм підключення субтитрів. Media Player Classic, GOM Video, VLC Media Player і інші мають графу «Субтитри» на Панелі інструментів або всередині вкладки «Вид». Клацніть по ній під час відтворення фільму і поставте прапорець у запиту «Включити субтитри».
4
Далі виберіть команду «Знайти субтитри» і, скориставшись Провідником, вкажіть шлях до папки з субтитрами . Клікніть на потрібний файл і натисніть "ОК". Якщо тест погано видно на тлі відео, задайте йому зовнішні характеристики кольору, розміру і об'єму в папці «Субтитри».
5
Для відтворення відео з субтитрами у програвачі Winamp поставте в список відтворення всю папку фільму, а не тільки відеофайл. Найпростіше це зробити, якщо натиснути на папку, яка містить фільм і файл з субтитрами , правою кнопкою миші і вибрати команду «Відтворити в Winamp».
6
Якщо ви користуєтеся програвачем KMPlayer, під час відтворення відео клікніть правою кнопкою миші в будь-яку точку екрану і виберіть команду «Субтитри» - «Відкрити субтитри». Задайте шлях до тестового файлу за допомогою Провідника, клікніть на його ярлику.
7
Якщо субтитри не відчиняються, знову викличте контекстному меню програми, натиснувши правою кнопкою в область екрану. В графі «Субтитри» виберіть пункт «Показати/приховати субтитри" і поставте прапорець поруч з ним.