Як вставити фото в документ Word. Як вставити таблицю в документ.

Текстовий процесор Microsoft Office Word використовується, мабуть, найчастіше від усіх прикладних додатків. Це дуже просунута програма, з величезним числом функцій для роботи не тільки з текстами, але і з графікою та іншими медійними форматами. Вставка в документ фотографії для цього «універсального солдата» офісного фронту - завдання дріб'язкова.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word версій 2007 або 2010.
Інструкція
1
Якщо фотографія існує тільки в паперовій копії, переведіть її в цифровий формат - відскануйте. Word, як це не дивно, не має вбудованих функцій для роботи зі сканером, тому доведеться використовувати програмне забезпечення з комплекту цього пристрою. Запам'ятайте місце збереження та назву створеного файлу з відсканованої фотографією.
2
Відкрийте в текстовому процесорі документ , в який треба вставити фото, і встановіть курсор в потрібний рядок.
3
Перейдіть на вкладку «Вставка» і клікніть кнопку «Малюнок» в групі команд «Ілюстрації». Word відкриє стандартний діалог, дуже схожий на вікно «Провідника» - знайдіть з його допомогою збережену в файл фотографію та натисніть кнопку «Вставити».
4
Операцію попереднього кроку можна замінити простим перетягуванням - запустите «Провідник», в його вікні відшукайте потрібний файл і перетягніть його у вікно відкритого документ а.
5
Подгоните розмір зображення під ширину сторінки. Відразу після вставки фотографії Word включить режим її редагування і додасть в меню додатка вкладку «Робота з малюнком». В самій правій групі команд цієї вкладки - «Формат» - є два поля, за допомогою яких можна змінювати ширину і висоту зображення - скористайтеся ними. Є й альтернативний спосіб - в кутах рамки навколо фотографії є вузлові точки, перетягуючи які мишкою теж можна змінювати масштаб зображення.
6
Задайте положення картинки щодо тексту документ а. Фотографія може перекривати текст, розділяти його на верхній і нижній фрагменти, бути фоновим зображенням і т.д. Виберіть потрібний варіант, розкривши випадає "Положення» в групі команд "Упорядкувати" на цій же вкладці.
7
Збережіть документ зі вставленої в нього фотографією. Зробити це можна за допомогою команд «Зберегти» або «Зберегти як» в меню текстового процесора. Вставлене вами зображення буде впроваджено в файл текстового документ а і ніяк не пов'язане з файлом фотографії, тому його можна видаляти, перейменовувати, переміщати і т.д.
Текстовий процесор Microsoft Office Word, як і всі інші додатки цього офісного пакету, дуже тісно інтегрований з операційною системою Windows. Це дозволяє при роботі використовувати не тільки його власні функції, а й можливості інших системних і прикладних програм. Операція вставки в документи Word фотографій та інших зображень - не виняток.
Вам знадобиться
  • ОС Windows, текстовий процесор Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Запустіть текстовий процесор і відкрийте в ньому документ, в який треба помістити фотографію. Курсор введення встановіть в місце вставки зображення.
2
Якщо ви зберегли фотографію в комп'ютер або відкрили в "Провіднику" Windows зовнішній пристрій - цифровий фотоапарат, мобільний телефон, флешку - на якому зберігається файл з фотографією, то використовуйте для вставки можливості менеджера файлів. Наприклад, скопіюйте файл - клікніть його правою кнопкою миші і виберіть цю функцію у сплив контекстному меню. Або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + C, попередньо виділивши файл. Потім перейдіть у вікно Word з відкритим документом і вставте скопійоване фотографію натисканням клавіш Ctrl + V. Можна це зробити і через контекстне меню: клікніть місце вставки правою кнопкою миші і виберіть пункт "Вставити".
3
Якщо фотографія відкрита в якомусь вікні перегляду графіки - у власному переглядачі Windows, популярному ACDSee, безкоштовному FastStone і т.д. - Використовуйте вбудовану в цей додаток операцію копіювання. Клікніть по зображенню правою кнопкою миші і виберіть команду «Копіювати" або "Копіювати зображення». Потім перейдіть у вікно Word і вставте вміст буфера обміну.
4
При редагуванні фотографії в якомусь графічному редакторі не обов'язково зберігати її в файл, і використовувати його як проміжну ланку для вставки в документ Word. Виділіть все зображення (Ctrl + A) і скопіюйте в буфер обміну (Ctrl + C). Після цього вставте картинку у відкритий в текстовому процесорі документ (Ctrl + V).
5
Фотографії, розміщені в інтернеті теж можна помістити в документ з використанням можливостей браузера. В контекстному меню, яке відкривається клацанням правої кнопки по фотографії в веб-сторінці, теж є команда «Скопіювати» - виберіть її. Потім перейдіть у вікно Word і скористайтеся операцією вставки вмісту буфера обміну. Деякі з фотографій можна просто перетягувати мишкою з вікна браузера в вікно документа Word.
6
Власний механізм вставки зображень текстового процесора запускається з меню цього додатка. На вкладці «Вставка» клікніть по кнопці «Малюнок» в групі команд «Ілюстрації» і на екрані з'явиться вікно пошуку потрібного файлу. Відшукавши, виділіть файл фотографії та натисніть кнопку «Вставити».