Як визначити, що мед хороший. Як дізнатися, чи справжній мед.

Мед - дуже корисний і смачний продукт, його застосовують не тільки в кулінарії, але і для лікування. Саме тому дуже важливо вміти визначити якість меду, бо, на жаль, на ринках часто пропонують поганий продукт або ненатуральний.
Вам знадобиться
  • - хімічний олівець;
  • - танін 5%;
  • - спирт 96%.
Інструкція
1
Зверніть увагу на запах меду. Він може варіюватися від тонкого аромату до густого пряного, але в будь-якому випадку, мед повинен сильно пахнути. Підроблений продукт, який виробляють з цукрового сиропу, має слабкий запах. Скислий мед пахне брагою.
2
Від кольору теж залежить якість продукту. Мед буває від білого до дуже темного відтінку, майже коричневого. Це залежить від рослин, з яких збирається нектар. Але в кожному разі справжній свіжий мед прозорий. Придивіться, якщо мається осад, то, швидше за все, перед вами підроблений продукт. Не плутайте з природною каламуттю, яка з'являється спочатку кристалізації.
3
За консистенцією хороший зрілий мед повинен бути густим. Якщо ви розглядаєте свіжий, ще не закристалізований продукт, то наберіть мед в ложку і спробуйте повільно вилити його. Якщо мед зрілий, то він буде стікати густий цівкою, яку навіть можна «намотати» на ложку.
4
Кристалізація - природний процес і залежить від сорту меду. На якість продукту це не впливає. Але потрібно вміти відрізняти падевий мед. Це неякісний продукт, який бджоли виготовляють урахуванням не нектару, а солодких виділень на листі дерев. Під мікроскопом падевий мед має округлі кристали.
5
Спробуйте розтерти пару крапель меду пальцями. Справжній просто буде вбиратися в шкіру, а підробка залишить грудочки.
6
Перевірте якість меду хімічним олівцем, якщо залишиться синя мітка, то цей продукт неякісний, бо має підвищену водність. І це не обов'язково факт, що в мед додана вода, швидше за все його рано відібрали з вуликів. Такий мед - недозрілий і може заграти або скиснути при зберіганні.
7
Додайте в невелику кількість меду крапельку йоду. Наявність крохмалю виявиться посинением продукту. А от присутність желатину виявить водний розчин таніну. Змішайте мед з водою в співвідношенні 1: 2 і влийте 5 крапель 5% таніну. Якщо з'являться білі пластівці, то мед фальшивий.
8
Важливо вміти відрізняти падевий мед, бо це неякісний продукт бджільництва. Для цього змішайте мед з водою в рівних кількостях. Потім на кожну частину цієї суміші влийте 5 частин 96% спирту і збовтайте. Якщо рідина помутніє, то це говорить про присутність паді. А якщо з'явиться осад, то мед дуже поганий, в ньому падь становить 25% і більше.
Зверніть увагу
Деякі недобросовісні бджолярі одержують мед на основі цукрового сиропу, даючи його бджолам в посушливу або дощову погоду. Відповідно, бджоли сироп переробляють, у вуликах такий мед просочується запахами. Але цей продукт не має цінності, тому що в ньому дуже маленький відсоток вітамінних і мінеральних речовин. Він володіє слабким запахом, невираженим смаком, дуже світлий. Відрізнити цукрову підробку складно, тому купуйте мед тільки у перевірених продавців, а найкраще прямо на пасіці, у знайомого бджоляра.
Мед - природний підсолоджувач і ідеальне джерело енергії, він багатий вітамінами і мінералами, має протизапальні та протигрибкові властивості. Його використовують не тільки в кулінарії і косметології, але і в медицині, в тому числі і народною. Мед - домашнє засіб від цілого ряду захворювань - порізів і опіків, болю в горлі, безсоння і навіть похмільного синдрому. Безумовно, всіма цими властивостями володіє тільки справжній природний мед, а не його аналоги.
Інструкція
1
Визначити чи гарний мед за кольором - неможливо. Існує сотні відтінків натурального меду від білого до темно коричневого, від червоного до майже чорного. Є й жовто-зелений мед і звичний, золотистий. Звичайно чим світліше мед, тим м'якше його смак.
2
Зрілість рідкого меду перевіряють, опустивши в нього паличку або ложку. Якщо при обертанні мед намотується, лягає складками, то це зрілий мед, якщо стікає - незрілий.
3
Явна доказ того, що мед неякісний - піна, вона показник того, що в ньому є бактерії, а значить і домішки. Щоб створити спиртні напої на меду, його спеціально розчиняють у воді і нагрівають. Хороший мед сам по собі бродити не може.
4
Те, що мед помутнел і засахарился, навпаки, показник його натуральності. Але кристалізується мед тільки в процесі зберігання. Якщо вам пропонують рідкий мед взимку - це або фальсифікований, або пастеризований продукт, а ось влітку і на початку осені зацукрованим може бути тільки старий, торішній мед. Винятком з цього правила є лише два види меду - акацієвий, який кристалізується набагато довше і вересковий, який з часом набуває желеподібну консистенцію.
5
Запах і смак у меду може бути також різним. Найдешевший натуральний мед - падіевий - практично не має запаху взагалі. Є безліч сортів меду, але щоб не знавцеві вибрати хороший, досить запам'ятати відповідність кольору, запаху і смаку у найпопулярніших сортов.Так акацієвий мед блідо-жовтий з тонким смаком і ненав'язливим квітковим ароматом. Липовий мед майже білий, запашний. Його стійкий аромат трохи м'ятний, з нотками бальзаміну. Гречаний мед один з найбільш темних, він насичено коричневий, засахарівшімся, світлішає до темно кремового, кольору вареного згущеного молока. Його смак неможливо сплутати ні з чим, від нього горло трохи «саднить». Буркуновий мед бурштинового кольору, в його ароматі легко можна розрізнити ванільні ноти.
Корисна порада
Якщо ви побоюєтеся підробок, купуйте мед у стільниках. Його практично неможливо сфальсифікувати.