Як відучити від пляшечки на ніч.

Дитина росте, але з дитячими звичками багато малюків розлучаються дуже неохоче. І один з основних предметів, від яких важко відучувати дитини, - це пляшечка, особливо на ніч . Щоб процес отучения від неї проходив якомога безболісніше, потрібно все робити своєчасно і поступово.
Інструкція
1
Вже з шести місяців можна давати дитині пробувати пити з кухля або спеціального дитячого поильника. Давайте йому з чашки не тільки чай або соки, а й молоко. Зазвичай в дев'ять-дванадцять місяців малюк має ж усіма необхідними навичками, щоб пити з неї. В цей час і потрібно їх відучувати від пляшечки. Через півроку діти стануть більш вперті, тому розставання з улюбленим предметом буде відбуватися набагато болісніше.
2
Відучувати дитину від пляшечки у віці 1,2 до 1,5 років слід, використовуючи метод поступового переходу. Спочатку перестаньте давати йому пляшечку днем, а потім поступово намагайтеся поїти його з чашки і вечірнім молоком. Можна розбавляти молоко в пляшечці, а з чашки давати цільне, нерозбавлене. Тоді дитина швидко зрозуміє, що в чашці напій набагато смачніше.
3
Після півтора років постарайтеся зацікавити малюка чашкою. Пропонуйте йому вибирати, з якої він буде пити сьогодні ввечері. Можна разом з ним прикрасити її або запропонувати йому самостійно вибрати цей предмет в магазині.
4
Дітям, яким вже виповнилося два роки, важко розлучатися з пляшкою, їм уже не підійде метод поступового переходу, тут потрібно просто «рубати кінці». Визначте день, коли ви відберете у дитини пляшку раз і назавжди. Скажіть йому, що скоро її не буде, бо він вже виріс. Кожен день протягом тижня нагадуйте малюкові про майбутню подію, а в призначений час просто приберіть всі пляшки з дому і повідомте, що їх більше немає.
5
Придумайте винагороду для малюка, якщо він розкапризується, не отримавши ввечері звичну пляшку. Обов'язково тримайте поблизу чашку з соком або компотом, щоб було легше заспокоїти дитину. Запропонуйте йому заміну. Можливо, вас чекає кілька не надто приємних вечорів, але пожаліти дитину і повернути йому пляшку в цій ситуації неприпустимо. Щоб такого спокуси у вас не виникало, краще і справді все пляшечки викинути.