Як вийняти сірчану пробку. розпізнавання шизофренії.

Сірчана пробка може довгий час перебувати в слуховому проході, не доставляючи особливого занепокоєння. Однак при випадковому попаданні води вона набухає і викликає зниження слуху, шурхіт або відчуття розпирання. У серйозних випадках, коли відбувається тиск на барабанну перетинку, можуть з'явитися головні болі, нудота і кашель. Тому при виникненні дивних відчуттів у вусі варто звернутися до лікаря або спробувати видалити вушну сірку самостійно.
Вам знадобиться
  • - піпетка, шприц;
  • - вата і ватяні палички;
  • - рослинна олія, гліцерин або перекис водню 3%;
  • - теплий настій ромашки ;
  • - препарати «А-Церумен», «Ремо-Вакс».
Інструкція
1
Існує кілька способів видалення сірчаної пробки в домашніх умовах. Але краще їх використовувати тільки в тому випадку, якщо немає можливості звернутися до лікаря за кваліфікованою допомогою. Візит до отоларинголога допоможе уникнути довгих самостійних маніпуляцій і можливого пошкодження барабанної перетинки.
2
Традиційна медицина використовує більш нові методи усунення сірчаної пробки, наприклад, її розчинення за допомогою спеціальних лікарських засобів. Якщо рішення цієї проблеми в медичному закладі неможливо, скористайтеся самі препаратом «А-Церумен» в краплях. Він розчиняє вушну сірку. Але оскільки у нього є протипоказання - ретельно ознайомтеся з інструкцією. Ідеальним же варіантом є його застосування за призначенням лікаря після огляду.
3
Якщо вищеперелічений спосіб недоступний - спробуйте розм'якшити пробку самостійно. Два-три рази на день закопуйте в кожен прохід по 3-5 крапель одного із засобів: мигдалевого або рослинного масла, гліцерину, перекису водню 3% і на кілька хвилин закривайте вухо ватою. Продовжуйте цю процедуру протягом 2-3 днів. Поступово ковтальні руху і рухливість нижньої щелепи виштовхнуть сірку з слухового проходу, тому після її розм'якшення особливих зусиль докладати, не буде потрібно.
4
Якщо пробка і раніше не виходить - повторіть розм'якшення, а щоб створити тиск і виштовхнути сірку вприскування в слуховий прохід теплий розчин ромашки. Вводите його шприцом (без голки), щоб струмінь була тонкою. Краще цю процедуру проводити з чиєюсь допомогою. Не використовуйте ці методи при наявності цукрового діабету і перенесених у минулому захворювань вух.
5
Під час розм'якшення сірки може виникнути відчуття глухоти. Воно пов'язано із збільшенням розміру пробки і заповненням нею всього простору слухового проходу. Це цілком нормальне явище, воно не повинно викликати паніку.
6
У догляді за вухами, використовуйте ватяні палички для очищення зовнішнього слухового проходу ближче до виходу. Більш глибока чистка може призвести до «утрамбовиванія» вушної сірки і поступового утворення пробки. При гіперфункції залоз, які продукують сірку використовуйте препарат «Ремо-Вакс». Він підходить і для лікування, і для профілактики.