Як відключити будильник.

Існує думка, що від того, як людина пробуджується вранці, залежить весь його день - фізичний стан, настрій, якість і швидкість розумових процесів. А якщо врахувати, що чимала частина всього людства прокидається щодня за допомогою будильника , то стає зрозуміло, чому так важливо, перебуваючи ще однією ногою в сні, реагувати на цей інструмент правильно.
Вам знадобиться
  • 1. Площа спальні (або будь-якого приміщення, де ви спите), що дозволяє встановити будильник на віддалі від ліжка
  • 2. Комфортні умови в приміщенні, що дозволяють не відволікатися на негативні моменти в перші хвилини після пробудження і не випробовувати роздратування (нормальна температура повітря, достатня освітленість)
  • 3. Можливість регулювати звук і тип сигналу на вашому будильнику
Інструкція
1
Зосередьтеся на звуці будильника , уявіть, що його сигнал - не передбачувана щоденне явище, а щось таке, що дивує вас. Не робіть ніяких рухів в його сторону, постарайтеся навіть не дивитися на нього, але як би накопичуйте в собі сигнали, які повинні стати чимось на зразок стіни між вами і йдуть сном.
2
Візьміть дзвінкий механічний будильник (або видає будь-які інші звуки, що програє мелодію будильник електронний) в руки. В цей момент повинно прийти повне усвідомлення того, що відбувається, реальність здобуває перемогу над сном. Подивіться, який зараз година і проговорите про себе кілька разів час, роблячи це не механічно, а свідомо. Видавані будильником сигнали для вас - як нитка Аріадни, яка повинна вивести з лабіринту сну.
3
Вимикайте будильник тільки після того, як абсолютно вижене туман сну зі своєї свідомості. Не можна вимикати його, продовжуючи лежати в ліжку, потрібно сісти рівно або встати, випрямивши спину, але не напружуючи сильно м'язи тіла, спокійно і акуратно натиснути кнопку, що зупиняє сигнал. Якщо звуки одного будильника вас через чур дратують, потрібно спробувати купити такий будильник, який би не викликав негативних емоцій і не ставав причиною стресу.
Корисна порада
Щоб не відключити будильник по першому імпульсу і не заснути до повторного сигналу, ставте його подалі від ліжка, в іншій частині кімнати або хоча б в такому місці, дістати до якого рукою, продовжуючи лежати в ліжку, ви не зможете. Не використовуйте для ранкового пробудження функцію автоматичного включення радіоапаратури - навіть якщо справа своє передача радіоефіру зробить, такий шлях зігнати сон чреватий стресом і зайвими дратівливими реакціями.
Будильники супроводжують людину зі шкільної лави і до самої пенсії, регулярно викликаючи бурю обурення і ненависті вранці. Зараз для цієї мети багатьом служать мобільні телефони, але якщо ви вирішили придбати собі справжній механічний будильник, необхідно слідувати деяким правилам.
Інструкція
1
Якщо ви шукайте справжній механічний будильник, будьте готові до того, що його ціна буде суттєво відрізнятися від вартості звичайних кварцових годин. Механічні будильники - це класика жанру. Вони вимагають постійного заводу, дуже голосно цокає і можуть злегка відставати, якщо ви забудете подзавесті їх в потрібний час. Саме тому, перш ніж зважитися на таку покупку, слід дуже добре подумати. Зламатися або перегоріти механіка може тільки в якомусь дуже екстреному випадку, зате такий годинник досить чутливі до ударів і падінь. Якщо все це вас не зупиняє і рішення прийнято, можна вибирати вподобану модель.
2
Перше, на що слід звернути увагу, - коліщатка або ключики для заводу. Оскільки користуватися ними вам належить щодня, переконайтеся в тому, що вони зручні для пальців, не надто тугі і повертаються легко і плавно. Під час покупки продавець зазвичай заводить годинник на кілька оборотів, попросіть дозволу зробити це самостійно. Якщо відчуєте, що пружина провертається нерівномірно або відразу ж йде дуже туго, хоча годинник коштує, краще вибрати іншу модель. Часто в механічному годиннику є окремий заводний механізм для самого будильника. Переконайтеся в тому, що можете відрізнити один від одного два цих коліщатка. Це може здатися дивним, але більшість людей плутають однакові коліщатка і помилково заводять не те, що їм потрібно.
3
Раз вже зайшла мова про те, що механічний будильник краще не упускати, не зайвим буде продумати його дизайн і конструкцію. Виробники годин випускають дуже цікаві за формою моделі, які можуть бути справжньою окрасою вашої кімнати, але, на жаль, абсолютно нестійкі. Якщо не хочете викинути на вітер купу грошей і збирати осколки від вашого будильника вже на наступний день, вибирайте моделі, які міцно стоять і не розгойдуються.
Зверніть увагу
При покупці будильника, як і будь-яких інших годинників, обов'язково вимагайте гарантійний талон і просите перевірити роботу вашої покупки прямо в магазині. Переконайтеся, що служба ремонту не розташована на іншому кінці міста.
Корисна порада
Звук, з яким будильник буде звіщати про початок нового дня, необхідно прослухати ще в магазині. Часто абсолютно чарівні годинничок можуть перетворюватися під час бою в справжніх монстрів. Ви ж не хочете заробити собі нервовий тик або посваритися з сусідами через будильника?