Як налаштувати тюнер супутникового телебачення. Як налаштувати канали на тюнері свек.

Тюнер є важливою частиною системи супутникового телебачення. Без цього пристрою неможливий прийом і трансляція TV-каналів. Його слід правильно налаштовувати, чітко дотримуючись інструкції.
Вам знадобиться
  • - телевізор;
  • - супутниковий тюнер.
Інструкція
1
Виберіть один з роз'ємів, що знаходяться на задній панелі супутникового тюнера («тюльпан», антенний вихід, HDMI, ськарт) і підключіть через нього ресивер до телевізора. На сучасних моделях потрібний роз'єм, до якого може бути підключений тюнер, завжди знайдеться, а в старих моделях підключення ускладнене наявністю лише антенного виходу, а це позначається на якості зображення.
2
Підключіть кабель до ресивера, попередньо перевіривши, знеструмлений Чи тюнер. Перш, ніж настроювати, слід уважно ознайомитися з інструкцією.
3
Після підключення до антенного виходу телевізора супутникового тюнера приступайте до його налаштуванні. Menu => «антена» або «налаштування»/«установка-пошук каналів» або «пошук каналів». Після цього знайдіть меню з налаштуваннями: спалах тони, LNB, позиционер, 0/12V, DiSEqC. Переконайтеся, що потрібний супутник знайдений.
4
В цьому ж меню виберіть супутник і встановіть для нього порт DiSEqC. Щоб підключити декілька супутників, використовуйте DiSEqC перемикач на 4 порти.
5
Виберіть канал, на якому тюнер буде показувати. Перемикання телеканалів безпосередньо вироблятиметься на самому тюнері. В ручному режимі виберіть функцію пошуку каналів. Попередньо включіть ресівер в мережу. Перевірте, щоб на дисплеї тюнера висвічувалася дата, а не годинник.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що істотний вплив на якість зображення надає те, до якого конкретно роз'єму підключений супутниковий тюнер. Підключення через HDMI-роз'єм є найбільш оптимальним. При підключенні через роз'єм «Скарт» якість зображення буде також хорошим. До нього тюнер підключають найчастіше в європейських країнах. «Тюльпаном» користуються в країнах Азії, т.к. більша частина телевізійної апаратури, випущена там, не мають роз'ємів HDMI або «Скарт». При підключенні тюнера через антенний вихід якість зображення буде залишати бажати кращого.