Як оформити візу до Німеччини швидко. спосіб отримати німецьку мультивізу.

Німеччина - популярний напрям як для ділових, так і для туристичних поїздок. Тому подавати документи на візу найкраще завчасно. Але якщо віза необхідна вам в найкоротші терміни, процес її отримання можна прискорити.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - анкети встановленого зразка;
  • - 3 фотографії;
  • - запрошення або інший документ, що підтверджує мету вашої поїздки;
  • - довідка про фінансове забезпечення;
  • - гроші на консульський збір і доплату за терміновість.
Інструкція
1
Зберіть необхідний пакет документів. Він залежить від типу візи, але в будь-якому випадку вам потрібно буде підтвердити документально мета вашої поїздки - наприклад, показати запрошення від організації або приватної особи. Подбайте про підтвердження фінансового забезпечення для поїздки. Ви можете надати довідку про заробітну плату, завірену печаткою вашого підприємство, спонсорський лист або свіжу виписку зі свого банківського рахунку.
2
Зверніться в консульство Німеччини або в німецький візовий центр у вашому регіоні. Це найбільш швидкий спосіб отримати візу . Консульства цієї країни є не лише в Москві і Санкт-Петербурзі, але і в Новосибірську, Єкатеринбурзі або Калінінграді. Якщо ви живете в одному з цих міст або поруч з ним, дізнайтеся адресу вашого візового центру за допомогою довідника організацій або офіційного сайту Генерального консульства Німеччини в Росії. Ви можете подавати документи в порядку живої черги або ж записатися заздалегідь на певну дату, щоб не витрачати час на очікування.
3
Подайте дві заповнені і підписані анкети, зразки яких можна отримати в консульстві. Прикладіть до них всі необхідні документи і оплатіть консульський збір. При оформленні туристичної візі в консульстві внесіть додаткову плату за терміновість. В цьому випадку Шенгенська віза може бути оформлена за два-три дні.
4
Для більшості довгострокових віз консульство не передбачає прискореного режиму розгляду документів. Винятком можуть бути крайні обставини, які потрібно буде довести документально. До таких ситуацій можна віднести, наприклад, тяжку хворобу або смерть близького родича в Німеччині або інші подібні ситуації. Тоді співробітники консульства можуть прийняти до уваги ваше становище.
5
Якщо ви живете далеко від позначених візових центрів, зверніться в туристичне агентство, яке надає послуги з оформлення віз. При цьому ви заплатите більше, ніж при отриманні документів безпосередньо в консульстві. Також вам потрібно буде оформити довіреність, згідно якої інша особа подаватиме за вас документи. Будьте уважні при отриманні таким чином довгострокової візи. Зателефонуйте в консульство і уточніть, чи не знадобиться ваша особиста присутність.
Німеччина - дивовижна країна з багатою історією і культурою. Химерним чином в ній поєднуються європейська вишуканість і прогресивні тенденції, німецький педантизм і західне розкріпачення. Відвідайте Німеччину і ви не залишитеся до неї байдужими.
Інструкція
1
На території Російської Федерації діють 4 Консульства Німеччини: в Санкт-Петербурзі, Калінінграді, Єкатеринбурзі, Новосибірську. Залежно від місця вашої прописки ви прив'язані до найближчого консульству і подавати документи на візу ви повинні саме за цією адресою. Німецьке консульство вимагає особистої присутності для подачі документів та отримання візи. Консул має право призначити вам особисту співбесіду, за результатами якого буде ухвалено рішення про відкриття візи або відмову в ній.
2
Зберіть повний пакет документів на візу: - закордонний паспорт; -російський паспорт з пропискою, прилеглої до даного консульству; -анкета для отримання візи російською або німецькою мовою; -медична страховка; -пріглашеніе від громадянина Німеччини; -Ваші фотографії на кожен бланк і анкету; -консульський збір за національну німецьку візу (€ 60 для дорослих і € 30 для неповнолітніх) Запрошуємо повинен підтвердити ваше з ним спорідненість або його право прийняти вас на роботу (у випадку з робочою візою). При цьому він повинен надати документ, що підтверджує його матеріальне забезпечення та здатність утримувати вас, поки ви знаходитесь на території Німеччини. В свою чергу ви, отримуючи візу, повинні надати документи, що доводять ваше неодмінна повернення на батьківщину. Це можуть бути довідки з роботи або місця навчання, деталізація банківського рахунку, документи на власність (квартиру, машину і т.д.), свідоцтво про шлюб. Доведіть консулу, що ви не намагаєтеся втекти в Німеччину до родичів.
3
Запишіться на прийом до консульства: без попередньої броні вас не пропустять. Запис можна здійснити по телефону, на сайті консульства або за допомогою візового центру або турагентства, що допомагає вам у підготовці документів. Запис в консульство платна.
4
Вимоги до паспорта: -закордонний паспорт і копія його сторінки з персональними даними; -в паспорті повинно бути не менше двох порожніх сторінок; -термін дії паспорта закінчується не раніше, ніж через 3 місяці після закінчення поездкі.Требованія до фотографій: -розмір 45х35 мм без полів; -висота особи 32-36 мм, по центру фотографії; -Фотографии повинна бути зроблена не раніше, ніж за пів року до подачі документів. Якщо ви поміняли зачіску або щось у зовнішності - фотографія не годиться; -Особа повинно бути відкритим: волосся прибрані, очки не закривають очі і не мають відблисків; -фон повинен контрастувати з кольором волосся і обличчя.
5
Перед подачею документів переконайтеся в тому, що вони відповідають вимогам консульства. Правила оформлення візи змінюються досить часто.