Як встановити смайлики. смайлики в контакті.

Використання соціальних мереж користувачами мережі інтернет привело до того, що на цих сайти вони стали витрачати набагато більше часу, ніж на звичайне спілкування з живими і реальними людьми. Першим поштовхом до створення соціальних мереж був факт розтрати великої кількості часу на спілкування за допомогою icq-протоколу. Нинішні «соціалки» багато почерпнули від icq-програм. Осібно, на тлі інших соціальних мереж, коштує сайт «Вконтакте», який до цих пір не вводить в діалогові вікна сторінок користувачів набори смайлів.
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузер (Internet Explorer, Opera або Firefox), скрипт smileys.user.js.
Інструкція
1
Смайл - це свого роду зображення, яке виражає конкретну емоцію. Напевно вже немає таких користувачів інтернету, які не знають про існування смайлів. Є вислів: «якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори». Тому, користувачі сайту Вконтакте придумали для себе своєрідні смайли. Сенс в тому, що в браузер необхідно встановити певний скрипт, який буде відображати графічні смайли в діалогових вікнах. Підтримувані браузери цим скриптом - Internet Explorer, Opera і Firefox.
2
Internet Explorer. Необхідно встановити розширення Turnabout для цього браузера, а також завантажити скрипт smileys.user.js. Після установки ви побачите панель цього розширення. В з'явилася панелі «Reify» необхідно вибрати пункт Options - Install feature - вкажіть шлях до скрипта smileys.user.js.
3
Firefox. Встановіть в браузер розширення Greasemonkey, внизу вашого браузера з'явиться значок «маленької мавпочки». Ця «мавпочка» виконує безліч завдань для браузера Firefox, не лише відображення смайлів. Скачайте smileys.user.js і відкрийте його через цю «мавпочку».
4
Opera. Створіть на вашому комп'ютері папку для скриптів. Після цього скачайте скрипт smileys.user.js і збережіть його в раніше створену папку. Цю папку необхідно вписати в налаштування вашого браузера: «Інструмент» - «Налаштування» - «Додатково» - «Зміст» - «Параметри JavaScript» - «Мої файли JavaScript».
5
Після скоєних дій допишіть у вікні з повідомленням будь-який текстовий смайл, він перетвориться в графічний смайлик.