Як надрукувати на диску фото.

Сучасні програми пропалювання і відповідні моделі dvd-приводів дозволяють не тільки поповнити домашню відеотеку або фототеку , але і зробити це майже професійно, надрукувавши прямо на поверхні диска фото. Крім того, це відмінний варіант для подарунка.
Вам знадобиться
  • - пишучий привід з функцією LightScribe;
  • - LightScribe болванка.
Інструкція
1
Для того щоб надрукувати на диску фото, потрібно познайомитися ближче з технологією LightScribe. Вона дозволяє наносити зображення на зовнішню дискову поверхню за допомогою лазера, при цьому картинка не відшарується і не змаститься в майбутньому через відсутність чорнила. Однак саме тому слід бути вкрай уважним при фото-прожиге, щоб не зіпсувати болванку.
2
Найбільш популярною комп'ютерною програмою для запису дисків є Nero, починаючи з 7 версії. Це пов'язано з високим студійною якістю оформлення, якого може досягти навіть непрофесіонал.
3
Відкрийте програму Nero Express. Виберіть пристрій в розділі «Пише привід», якщо у вас їх декілька. Вставте болванку робочою стороною вгору, після чого в стартовому вікні з'явиться значок «Друк етикетки LightScribe». Під етикеткою в даному випадку розуміється лазерна маркування, що наноситься на диск.
4
Натисніть піктограму і виберіть відповідний варіант. У вікні «Етикетки до дисків» ви можете створити зображення за своїм вибором: скористайтеся вбудованими клипартами або завантажте своє фото.
5
Натисніть «Далі». Встановіть необхідні параметри у вікні «Властивості друку LightScribe» і вкажіть необхідну якість друку. Майте на увазі, що чим воно вище, тим повільніше буде швидкість нанесення. Запустіть «Друк». Хід операції буде отрображаться на екрані. «ОК».
6
Незважаючи на високий рівень результату, який дає програма Nero, іноді виникає проблема з баченням приводу. У цьому випадку краще використовувати більш простий, але не менш ефективний продукт Droppix і окремий драйвер LightScribe.
7
Запустіть драйвер і встановіть в налаштуваннях найвищу якість. Відкрийте програму Droppix. Оглядом виберіть файл з фото, до якого можете додати різні елементи: написи різного розміру та напрямки. Для цього в лівій стороні вікна є спеціальне меню.
8
Пам'ятайте, що на диску в центрі поверхні є отвір, тому необхідно підібрати таку картинку, щоб вона не виглядала безглуздо з пропуском посередині. Її можна рухати в будь-яку сторону, щоб добитися максимальної відповідності задуманому.
9
Оцініть результат через «Попередній перегляд». Тут же підберіть рівень яскравості, виберіть привід і дайте команду пропалювання.
Зверніть увагу
Не забудьте, що диск вставляється в дисковод догори ногами. Коли нанесення фото завершиться, переверніть диск і зробіть запис як звичайно.