Як надрукувати сердечка на клавіатурі. Як надрукувати значок на комп'ютері.

Навіть у «дитячі роки» персональні комп'ютери були здатні відображати набагато більше символів, ніж містилося на звичайній клавіатурі. Сьогодні стандартна кодова таблиця символів вміщує в сто разів більше знаків, ніж двадцять років тому, а набір їх на клавіатурі залишається майже тим же. Для відображення багатьох нестандартних символів як і раніше доводиться використовувати допоміжні програми або спеціальні процедури.
Інструкція
1
Розкрийте головне меню операційної системи, натиснувши клавішу Win. Клікніть посилання «Усі програми», перейдіть вниз і в останніх рядках виберіть розділ «Стандартні». Його теж «перемотайте» майже до кінця і розкрийте секцію «Службові». У неї поміщена посилання на додаток «Таблиця символів». Запустіть його. У вікні цієї програми можна знайти всі символи, які можна відобразити з допомогою встановлених у ваш комп'ютер шрифтів.
2
Порядковий номер потрібного символу в Юнікод-таблиці - 9829, тобто дуже далеко від початку. Можна прокрутити список до останнього рядка і почати пошук знизу, але краще зробити по-іншому. Поставте відмітку в чекбоксі «Додаткові параметри», переконайтеся, що у випадаючому списку «Набір символів» вибрано значення «Юнікод».
3
Встановіть значення «Діапазони Юнікоду» у списку «Угрупування». В результаті відкриється маленьке віконце з переліком груп кодів. Клікніть в ньому «Символи та значки», і в таблиці залишиться всього 12 символів, серед яких буде і сердечко.
4
Клацніть двічі цей символ, і він з'явиться в полі «Для копіювання». При бажанні можна таким же способом додати в це поле та інші символи.
5
Потім натисніть кнопку «Копіювати», і вміст поля буде поміщено в буфер обміну комп'ютера. Переключившись у вікно будь-якої програми, наприклад, в браузер або текстовий редактор, ви можете вставити ці значки з пам'яті комп'ютера (Ctrl + V).
6
Знаючи порядковий номер потрібного символу в Юнікод-таблиці, можна обійтися і без допоміжної програми. Просто натисніть клавішу Alt і на цифровій клавіатурі введіть номер. Порядковий номер сердечка, як ви вже знаєте з другого кроку, 9829.
7
Не завжди вдається описаними способами змусити потрібний символ відображатися у веб-сторінках. Це пов'язано з невдалою комбінацією кодувань вашого комп'ютера і вихідного коду гіпертекстового документа. У таких випадках можна використовувати спеціальні набори знаків мови HTML - «символьні примітиви». Для виведення в тексті сторінки сердечка помістіть в його вихідний код такий символьний примітив, як & hearts;.
Сучасні програми використовують в роботі набори символів з Юнікод-таблиці, що вміщає в себе більше десяти тисяч знаків. Зрозуміло, розмістити таку кількість літер, цифр та знаків на клавіатурі комп'ютера неможливо, але це не означає, що доступ до них закритий для користувача. Витягти з Юнікод-таблиці, наприклад, символ серця нескладно і зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Запустіть системне додаток «Таблиця символів». У будь-якій сучасній версії Windows це можна зробити через головне меню ОС, вибравши посилання з такою ж назвою в секції «Службові» підрозділу «Стандартні» розділу «Всі програми». У Windows 7 все простіше - натисніть клавішу Win, наберіть «та» і натисніть Enter.
2
«Таблиця символів» містить тисячі осередків, в одну з яких поміщено і потрібне вам сердечко. Щоб не перелопачувати всю таблицю, встановіть фільтр - виставте прапорець у чекбоксі «Додаткові параметри», а потім виберіть у випадаючому списку «Угрупування» рядок «Діапазони Юнікоду». До основного вікна програми додасться ще одне, що містить назви груп символів - виберіть у ньому «Символи і значки». Серед залишилися після фільтрації нотних знаків, смайликів і карткових символів виберіть серце - клікніть на його осередку в таблиці двічі.
3
Помістіть значок в буфер обміну, натиснувши кнопку «Копіювати». Потім перейдіть у вікно програми, в документ якою ви хочете помістити цей символ, встановіть курсор введення в потрібну позицію і натисніть клавіші Ctrl + V, щоб вставити вміст буфера.
4
Якщо серце треба помістити в документ Word, замість системної таблиці символів можна використовувати її аналог, вбудований в текстовий процесор. Щоб його викликати на екран перейдіть в меню програми на вкладку "Вставка" і в випадаючому списку «Символ» виберіть пункт «Інші символи».
5
Тут фільтрації не передбачено, але є можливість швидко переміститися до потрібної групи символів, вибравши її в випадаючому списку «Набір» - встановіть в ньому значення «Різні символи». Клікніть в таблиці клітинку з серцем і натисніть кнопку «Вставити». Використання цієї таблиці замість системної зручно тим, що після вибору будь-якого символу він потрапляє в «хіт-парад» і стає доступний у випадаючому списку «Символ» на вкладці «Вставка». Тобто при наступній вставці в текст можна буде обійтися без виклику таблиці.