Як змінити com порт.

При перевантаженні COM- порт на материнській платі може згоріти. Міняти її при цьому необов'язково - достатньо змінити вбудований COM- порт на додаткову плату з таким порт ом або підключити до USB- порт у перехідник-перетворювач .
Інструкція
1
Переконайтеся, що несправні обидва COM- порт а. Якщо вийшов з ладу тільки один з них, а пристрій підключено теж одне, є сенс просто скористатися другим. Перемикання виробляєте при знеструмленому комп'ютері і пристрої. Сам пристрій перевірте і відремонтуйте, щоб воно не вивело з ладу і новий порт .
2
Якщо ж несправні обидва порт а, включите машину і запустіть вбудовану в BIOS утиліту CMOS Setup (утримуючи при завантаженні BIOS клавішу Delete або F2, залежно від марки материнської плати). Перейдіть в пункт меню Intefrated Peripherals. Знайдіть пристрій RS-232, Serial Port або аналогічне. Вимкніть його. Збережіть налаштування, натиснувши F10, потім Enter.
3
Обесточьте комп'ютер і підключене до нього пристрій. Від'єднайте останнє від порт а.
4
Якщо материнська плата має хоча б один вільний слот стандарту ISA, купите так звану Мультикарта. Вона обладнана контролерами COM- і LPT- порт ов, а також дисководів і жорстких дисків. За допомогою перемичок (джамперів) відключіть на цій платі всі пристрої, крім того послідовного порт а, роз'єм якого має 9 штирьків (він розташований на самій платі, а не на планці, яка підключається шлейфом). Встановіть плату в слот і закріпіть.
5
При наявності на материнській платі тільки слотів стандарту PCI придбайте сучасну плату китайського виробництва - адаптер PCI-COM. Перемичок він не має, його досить просто встановити в слот і закріпити.
6
Спільно з ноутбуком, а також при небажанні розбирати комп'ютер, можна використовувати перехідник USB-COM. Підключіть його до будь-якого вільного USB- порт у (в т.ч. через USB-хаб). Незважаючи на те, що USB- порт допускає підключення при включеному обладнанні, адаптер цього типу підключати та відключати «на гарячу» не можна, як і обслуживаемое ним пристрій. Врахуйте, що він не буде працювати в DOS.
7
Підключіть пристрій до COM- порт у плати або перехідника.
8
Увімкніть комп'ютер і пристрій. Дочекайтеся завантаження ОС. В налаштуваннях програми, обслуговуючої пристрій, виберіть новий порт . Його назва залежить від ОС.