Як дізнатися дату створення сторінки.

Абсолютно будь-який веб-сайт складається з сторінок. Кількість вкладень коливається від однієї сторінки (сайт-візитка) до декількох тисяч (стандартний сайт). Іноді потрібно дізнатися дату створення одній зі сторінок або дату написання конкретного поста або статті.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до мережі інтернет.
Інструкція
1
Найдоступніший спосіб дізнатися дату створення сторінки - перейти до її заголовку і знайти відповідну графу. Найчастіше вказується число і місяць появи статті або сторінки на даному ресурсі. Як правило, таке маркування матеріалу використовується в блогах або на особистих сторінках.
2
Якщо ви не побачили такої позначки, можна скористатися спеціальним сервісом «Відповідь сервера». Для цього необхідно натиснути наступне посилання http://mainspy.ru/otvet_servera і на завантажившись сторінці в порожньому вікні "Введіть URL сторінки сайта» ввести посилання. Як приклад скористайтеся даної посиланням http://captainmoney.ru/relevantmedia. Натисніть кнопку «Перевірити». Через деякий час на екрані відобразиться повна інформація по вашому запиту.
3
Усі дані досліджувати вам нема чого, тому відразу ж зверніть увагу на 3-ю рядок, яка починається з фрази «Date:». В цьому рядку вказана потрібна дата, а саме значення «Sun, 26 Feb 2012 18:07:15 GMT». Для деяких сайтів правилом буде значення іншого рядка, яка починається з фрази Last Modified.
4
Але не завжди даний спосіб працює коректно - деякі сайти використовують динамічне складання даних про поточну сторінку. Тому кращим рішенням в даному випадку буде пошук даних в «Яндексі» або Google. Для цього скопіюйте посилання на сторінку з адресного рядка браузера і вставте її в порожню рядок пошукової системи. Натисніть кнопку «Знайти» або клавішу Enter.
5
Перегляньте результати пошуку, в першому рядку після сниппета вказується дата індексації (скільки годин або днів тому була проіндексована ця сторінка). Якщо потрібної рядка в результатах пошуку ви не виявили, швидше за все, сторінка була закрита від індексації чи пошуковий робот її ще не просканував.