Як відновити панель інструментів у браузері. відновити панель інструментів браузера опера.

Під панеллю інструментів в додатку для перегляду веб-сторінок зазвичай мають на увазі частину вікна браузера, на яку поміщені різні елементи управління. Як правило, поміщається вона у верхнього краю вікна, нижче заголовка, і включає розділи меню, адресний рядок, кнопки швидкого доступу до закладок і т.д. У більшості браузерів всі ці елементи панелі можуть відключатися користувачем повністю або вибірково.
Інструкція
1
Якщо панель інструментів відсутня у вікні браузера Opera, відновити її можна через головне меню програми. Якщо кнопка виклику цього меню теж не видно, розкрийте його з клавіатури - просто натисніть клавішу Alt. Потім перейдіть в розділ «Панелі інструментів» і в списку з семи рядків поставте позначки навпроти елементів панелі, які потрібно додати у вікно Opera.
2
В інтернет-браузері Internet Explorer клацання правою кнопкою миші по заголовку вікна відкриває контекстне меню зі списком елементів панелі інструментів. Поставте позначки в потрібних рядках.
3
У цьому браузері повернути складові частини панелі інструментів можна і по-іншому, через розділ «Вид» в меню програми. Якщо це меню немає, натисніть кнопку Alt, тоді воно повернеться на своє місце під заголовком вікна. У розділі «Вид» потрібні вам елементи оформлення вікна розбиті на два підрозділи: просто «Панелі» і «Панелі оглядача». Поставте позначки у відповідних рядках кожного підрозділу.
4
В Mozilla Firefox повернути панель інструментів можна точно так само, як і в Internet Explorer, відмінності є лише в несуттєвих деталях. І тут клацання правою кнопкою по заголовку викликає контекстне меню, в якому ви можете поставити відмітки навпроти потрібних елементів панелі інструментів. І натискання кнопки Alt викликає точно таке ж меню з розділом «Вид» і двома секціями для вибору відображаються у вікні елементів панелей. Єдина відмінність в тому, що названі ці секції «Панелі інструментів» і «Бічна панель». Тому використовуйте і в Mozilla Firefox послідовність дій, описану в попередніх двох кроках.
5
В браузері Google Chrome втратити його власну панель управління неможливо, так як опцій її відключення в меню цього браузера немає. Зате може бути відсутнім панель закладок, що розміщується на панелі інструментів. Щоб її повернути, розкрийте меню браузера і клацніть пункт «Параметри». Chrome завантажить сторінку з настройками, відкриту на вкладці «Основні». Поставте відмітку в полі «Завжди показувати панель закладок» в секції «Панель інструментів».
Якщо ви коли-небудь користувалися браузером Mozilla Firefox, значить, не з чуток знаєте про функціональність цього продукту. Напевно знали, що можна дуже точно налаштувати браузер під будь-якої людини - благо, є відповідні налаштування в програмі.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Mozilla Firefox будь-якої версії.
Інструкція
1
Функціонал цього інтернет-браузера відкриває майданчик для великої сфери діяльності. Панелі браузера створені не випадково, а з метою поліпшення якості робіт, що виконуються рядовим користувачем. У браузері Firefox таких панелей кілька. Деякі панелі можна редагувати на власний розсуд: можна додати будь-які ярлики на сервіси, створити закладки сторінок і т.д.
2
Уявімо таку ситуацію, що ви використовуєте браузер в своїх особистих цілях і вам знадобилося зробити скріншот всієї робочої області вікна. Ви не стали включати режим «На весь екран» - скористалися відключенням декількох панелей. Зробили хороші скріншоти, але пропала ваша панель із закладками, на якій був ярлик поштової скриньки. Також помітили відсутність основної панелі - «Панель меню». Саме через меню «Вид» ви відключали видимість панелей. Що далі робити? Не варто панікувати. Виявляється, цей момент розробники вже давно врахували.
3
При відкритому браузері натисніть клавішу Alt - ви помітите спливаючу «Панель меню», але через деякий вона повністю зникає. Тому, при натисканні на кнопку Alt, необхідно зробити наступне: натиснути на меню «Вид» - вибрати пункт «Панель інструментів» - в розкрився списку виберіть панелі, які ви закрили - «Панель меню», «Панель навігації» і т.д.
4
Також є можливість відобразити приховані панелі наступним чином: натисніть правою кнопкою миші на кнопці додавання вкладки («+») - відзначте галочками ті панелі, які хочете відновити.