Як привітати друзів по інтернету. Як привітати друга по листуванню з днем ??народження.

Коли приходить час свят, постає вічне питання: «Як привітати друга?». Якщо людина живе не близько, краще всього зробити це по інтернету . Для цього існує кілька оригінальних і досить дієвих способів.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб? це відправити електронну листівку. Існує незліченна кількість як платних, так і безкоштовних сайтів, що пропонують різні готові листівки для будь-якого приводу. Залишається тільки зайти на сайт, вибрати милу серцю і душі листівку, написати поздоровлення і відправити на електронну пошту одного. Багато сайтів надають ще функцію відстроченої доставки. Тому, якщо ви боїтеся, що в метушні днів, можете забути привітати кого-небудь, напишіть прямо зараз і відправте. А прийде листівка в потрібний день.
2
Якщо вас розпирає бажання зробити щось своїми руками, то є шанс проявити свою творчість та організаторські здібності. Надішліть привітання не тільки від себе, а об'єднайте любов і повагу всіх друзів. Тим більше що зараз це зовсім не складно. Досить просто зайти на сторінку одного в одній з соцмереж, і тут же постануть всі дані. Напишіть іншим контактам і запропонуйте їм згрупуватися і влаштувати що-небудь.
3
Варіантів безліч, наприклад, розподіліть між погодилися букви слова «вітаємо», напишіть свою букву на аркуші паперу і сфотографуйте з нею. Скиньте всі фотографії людині, яка володіє хоча б елементарними знаннями фотошопа. Він склеїть все в одну фотографію і можна відправляти. Подив гарантовано.
4
Можна ту ж ідею використовувати для аудіо і відео. Наговорите теплих і добрих слів і в спеціальній комп'ютерній програмі об'єднайте всі привітання. Цей подарунок буде особливим, якщо він відправлений від друзів з інтернету, яких людина бачила тільки на фотографії. Тільки уявіть собі радість отримав сюрприз, коли він побачить ожилі аватарки.
5
Можна змонтувати справжній ролик про вітаю і його друзів. Часу такий подарунок зажадає, безумовно, багато, але він того вартий. Перш за все, підберіть красиві листівки і душевні афоризми, що виражають всю гаму почуттів. Після цього гарну мелодію. До речі, вона дуже важлива: погана музика може зіпсувати навіть самий чудовий фільм.
6
Сама відповідальна задача? зібрати фотографії вітаємо з найбільш ранніх і до останніх. Адже за допомогою декількох можна розповісти про цілу життя. Зверніться по допомогу до родичів і друзів через соцмережі, і вони, напевно, вам допоможуть. Загрузьте весь зібраний матеріал в Movie Maker, і подарунок готовий.
7
Наступний етап? помістити матеріал в інтернеті і показати його адресату. Це теж не складає труднощів. Досить скористатися послугами будь-якого відіохостінга і відправити посилання на виставлене відео всім друзям. Не потрібно боятися, що відео зможе побачити весь світ. Якщо захочете, то можете дати доступ тільки обраним. Можна звернутися на спеціальні сайти, які за невелику плату розмістять у себе ваш шедевр або навіть допоможуть створити спеціальну вітальну сторінку. А деякі можуть забезпечити знаходження поздоровлення у ТОП-3 або ТОП-10 в пошуковиках.
Вітання солдата - особлива історія. Звичайні побажання сплітаються з почуттям патріотизму і гордості за Батьківщину і за чоловіків, які її захищають. У житті солдата є кілька святкових моментів, які заслуговують урочистих привітань. Це проводи в армію, прийняття присяги, присвоєння звання, дембель.
Інструкція
1
Приємним для солдата стане привітання у віршах. Можна замовити унікальне авторське привітання, яке буде написано для конкретної людини. Улюблений солдатів оцінить такий сюрприз.
2
Окремим рядком йдуть солдатські тости і напуття, яких в інтернеті можна знайти безліч. Урочисті напуття від старшого покоління актуальні в день проводів в армію.
3
Прийняття присяги - подія важлива і хвилююча. З цього дня юнак стає захисником Батьківщини, перебуваючи на варті безпеки і порядку. Поздоровлення, які пов'язані з прийняттям присяги, урочисті і викликають захоплення у матерів і почуття гордості у батьків. Тут будуть актуальні вірші або заздалегідь написана вітальна промова.
4
Цікавими привітаннями з дембелем стануть вірші товаришів по службі, так як в армії хлопці захоплюються твором чотиривіршів про солдатського життя і любові. В день звільнення хлопці, які за час служби стали друзями, залишають свої побажання та адреси в дембельських альбомах один одного, сподіваючись зустрітися цивільного життя.
5
Дембель - довгоочікуваний момент для будь-якого солдата. Привітання з поверненням з армії являють собою похвальну промову, а радість і гордість за солдата відчувають практично всі близькі і друзі, оскільки служба в армії це не тільки обов'язок перед Батьківщиною, але і справжній чоловічий подвиг.
6
Можна організувати незвичайну зустріч герою: зібрати рідних і друзів, намалювати привітальні плакати, придумати веселі кричалки про радість зустрічі, влаштувати фотосесію або організувати відеозйомку і згодом змонтувати цікавий пам'ятний фільм.