Як вибрати пилку електричну ланцюгову. Як зняти двері в шафі-купе.

Ланцюгова електрична пила застосовується для заготівлі дров, теслярських робіт та виконання повсякденних справ на присадибній ділянці. З її допомогою можна швидко обрізати зайві гілки на деревах і заготовити дрова для каміна. Щоб вибрати відповідну ланцюгову електро пилку , необхідно розібратися в можливостях кожної модифікації.
Інструкція
1
Вибирайте потужність При виборі ланцюгової електричної пилки зверніть увагу на основні параметри інструменту: потужність двигуна і його розташування, довжину шини, швидкість обертання, вагу. Підберіть їх відповідно до характеру передбачуваних робіт. Наприклад, для регулярної валки лісу необхідна потужна пила (2,5 - 8,5 кВт). Такий інструмент працює по 10 - 16 годин, має високу продуктивність, але важкий і вібрує, а тому вимагає вмілого звернення. Якщо ви маєте намір обмежитися обрізанням гілля та заготівлею дров для лазні, підберіть побутову пилку потужністю 1,5 - 2кВт. Такі моделі доцільніше для періодичного застосування, мають малу вагу і зручні у користуванні.
2
Оберіть компоновку двігателяСуществует два види розташування двигуна: поперечне і поздовжнє. У першому випадку - електропила хороша для робіт у вертикальній площині. Якщо ви зацікавлені у використанні інструменту під різними кутами, зупиніть свою увагу на моделях з поздовжнім розташуванням двигуна. Тут забезпечена хороша балансування електропили при поворотах, що позначається на її маневреності і зручності в роботі.
3
Вибирайте довжину шіниДліна шини у ланцюгової пили визначає розмір об'єкта, який вона може розпиляти. Чим довше шина, тим крупніше стовбур дерева їй під силу. Розмір шини і потужність пили взаємопов'язані, тому для вибору відповідної моделі досить вказати один з цих параметрів. Інструментам різної потужності відповідає своя рекомендована довжина шини: для професійних - 40? 70 см, для побутових - 35 - 40 см.
4
Забезпечте безопасностьПроверьте наявність у електропили блокування випадкового включення. Ця функція убезпечить вас та оточуючих від великих неприємностей, якщо ви не готові до роботи і не захопили електро пилку двома руками. Щоб двигун не відразу набирав максимальні оберти, необхідна система плавного пуску. Вибирайте інструмент, що дозволяє повільно розганяти двигун - це продовжить його службу і буде безпечніше для вас.
5
Вибирайте мобільну електро пилку При обрізанні гілок і сучків на деревах необхідно тривалий час перебувати на висоті. Використовувати важкий інструмент незручно: доводиться тримати однією рукою пилку , а інший поправляти електричний шнур. Підберіть для цих цілей акумуляторну ланцюгову пилку - вона легка, компактна і не вимагає наявності джерела енергії.
Зверніть увагу
Візьміть електропилку в руки і зробіть кілька характерних рухів. Переконайтеся, що інструмент зручний і підходить вам за вагою.
Корисна порада
Якщо ви підбираєте інструмент для роботи в сільській місцевості, не забувайте про чутливість малопотужних електродвигунів до перепадів напруги.
Ланцюгова пила є необхідною річчю для роботи, як в саду, так і вдома. Такими пилами можна пиляти будь-які матеріали, починаючи від деревини і закінчуючи легким бетоном і трубами з полівінілхлориду. Ми розглянемо, якими бувають ланцюгові пили, а також переваги і недоліки окремо взятих видів. Тоді ви самі зможете відповісти собі на питання «Як вибрати ланцюгову пилу?».
Інструкція
1
Ланцюгові пили в основному діляться на бензинові та електричні. Серед переваг бензинових пив можна виділити мобільність інструменту і більш високу потужність. А від потужності безпосередньо залежить і продуктивність. Хоча недоліки теж є: бензопили дуже примхливі по частині вибору палива, а їх обслуговування обходиться дорожче, ніж обслуговування електричних ланцюгових пилок.
2
Електричні ланцюгові пили є чимось середнім між садовим і будівельним інструментом. З їх допомогою можна заготовлювати дрова на дачі або обрізати сучки на деревах. Електричні ланцюгові пили важать зазвичай менше, ніж бензинові, працюють менш шумно. Правда, радіус використання електричної пилки обмежується довжиною шнура, а сама вона дуже чутлива до стрибків напруги в мережі. Але зате електропили більш економічні і можуть з успіхом замінити бензинові ланцюгові пили в ряді випадків.
3
Звідси висновок: якщо ви купуєте ланцюгову пилу для виконання дрібних робіт в саду і вдома, то краще візьміть собі електричну пилку. Якщо ж масштаби ваших робіт дещо ширше, то краще купити пилку бензинову.
4
Ланцюгові пили діляться також на побутові та професійні. Якщо ви збираєтеся працювати пилкою не менше 5 годин на день, краще придбайте професійну ланцюгову пилу. Лісозаготовщики і будівельники частіше зупиняють свій вибір на бензинових пилках.
5
Вибираючи собі ланцюгову пилу, звертайте увагу на довжину шини і потужність движка. Довжина шини відповідає за глибину різу. Довжина шини більшості ланцюгових пилок, представлених на ринку, становить 35-70 с. Потужність залежить від розміру шини і від передбачуваного використання пилки. Якщо ви берете ланцюгову пилу для дрібної роботи типу обрізання сучків, то вам вистачить електропили потужністю в 1,5-2 кінських сили. А ось для валки дерев варто взяти бензопилу з потужністю 2-4,5 кінських сил.
6
Якщо вас цікавить питання мастила ланцюга, то у всіх ланцюгових пилах передбачається автоматичне змащення. Потрібно тільки залити масло в спеціальну ємність. У процесі роботи масло само буде подаватися на провідну зірочку, а потім і на саму ланцюг через фільтр. Крім того, більшість сучасних пив обладнано автоматичним гальмом ланцюга. Якщо ви вибираєте пилку з метою виконання нею різних робіт, які передбачають розпилювання різної по жорсткості і сучковатости деревини, то купуйте пилку із спеціальним регулювальним механізмом. Крім того, більшість сучасних пив обладнано автоматичним гальмом ланцюга.