Як зробити шкіряний браслет. Як зробити шкіряний браслет докладна інструкція.

Стильно виглядає шкіряний браслет , прикрашений різьбленим візерунком або бісером, можна зробити, маючи в своєму розпорядженні обрізками шкіри або довгим шкіряним шнуром. Особливо ефектно виглядають прикраси, виконані в «вареної» техніці з товстої шкіри.
Вам знадобиться
  • - шкіра;
  • - пластикова основа;
  • - клей ПВА;
  • - намистини;
  • - копіювальний папір;
  • - пробійник;
  • - гострий ніж з тонким лезом;
  • - наждачний папір;
  • - безбарвний крем для взуття.
Інструкція
1
Для виготовлення нескладного браслет а достатньо основи і довгою смуги тонкої шкіри. В якості основи можна використовувати готове пластикове кільце. Якщо такої речі в господарстві не виявилося, відріжте смугу від міцної пластикової банки. Основа повинна бути такого діаметру, щоб її можна було без особливих зусиль надіти на руку.
2
Змастіть основу для браслет а клеєм ПВА і обмотайте її смугою м'якої шкіри, укладаючи витки так, щоб кожний наступний перекривав попередній виток на половину ширини смуги. Якщо ви намотуєте шнур на плоску основу ширше 0,5 см, приклейте до її зовнішній стороні складену в кілька разів смугу тканини. Це допоможе зробити браслет більш об'ємним. Якщо ви використовуєте для обмотки кручений шкіряний шнур, укладайте витки якомога ближче один до одного.
3
Закривши всю основу, змастіть кінець шкіряної стрічки або шнура клеєм і засуньте його за допомогою кінчика ножиць або спиці під перші витки. Дочекайтеся повного висихання клею.
4
Обшийте браслет яскравими намистинами за допомогою тонкої голки і капронової нитки. Якщо шкіра, якою ви обмотали браслет , цупкий і погано проколюється голкою, втикайте і витягуйте голку, підхоплюючи її плоскогубцями.
5
Для виготовлення більш складного браслет а буде потрібно шкіра товщиною від трьох до п'яти міліметрів. Виріжте з неї заготовку по формі майбутнього браслет а. При обробці в киплячій воді заготовка помітно зменшиться в розмірі, тому зробіть браслет на три-чотири сантиметри довше, ніж потрібно.
6
Нанесіть на заготівлю малюнок, який прикрашатиме браслет . Можете намалювати лінії візерунка тонким маркером прямо на шкірі або знайти в інтернеті підходящий орнамент, змінити його розмір до габаритів браслет а в графічному редакторі і роздрукувати на принтері.
7
Перевести узор з паперу на заготовку для браслет а можна за допомогою копіювального паперу. Для цього покладіть на шкіру папір барвним шаром вниз, поверх неї розмістіть роздрукований малюнок і обведіть лінії на зображенні кульковою ручкою, твердим олівцем або тонкої в'язальної спицею. Якщо основа вирізана з дуже темної шкіри і копіювальний папір не залишає на ній помітних слідів, перенесіть візерунок, наколів його крізь папір товстої голкою.
8
Гострим ножем з тонким лезом прорежьте лінії малюнка на третину товщини шкіри. По краях заготовки проробіть кілька отворів для шнурівки за допомогою пробійника.
9
Одягніть браслет на скляну або металеву банку з рівною поверхнею. Діаметр банки повинен бути трохи більше діаметру браслет а в зашнурованому стані. Протягніть в отвори заготовки дріт або нефарбований бавовняний шнур і затягніть браслет на банці.
10
На дві-три хвилини опустіть заготовку в киплячу воду. Як тільки краю прорізаного візерунка почнуть розходитися, браслет можна виймати.
11
Після того як шкіра охолоне, відшліфуйте всі кути і зрізи браслет а дрібнозернистим наждачним папером. Можете підфарбувати виріб маркером відповідного кольору і натерти його безбарвним кремом для взуття.
Браслет зі шкіри може сплести самостійно навіть дитина. Виглядає це незвичайна прикраса дуже благородно. Такий браслет можна носити на зап'ясті, трохи вище ліктя, а так само на щиколотці.
Інструкція
1
Спочатку необхідно визначитися з видом застібки. Застібки у шкіряних браслетів можуть бути найрізноманітнішими. Як неї може служити проста тоненька зав'язка зі шкіри, а може вишуканий ювелірний карабін зі срібла. Звичайно ж, найпростіше зробити самому браслет з зав'язкою. Для плетіння шкіряного браслета вам знадобиться або 3-6 досить товстих шкіряних шнурків. Від того, скільки ви їх візьмете, безпосередньо залежить товщина майбутнього браслета.
2
З одного боку необхідно з'єднати кінці шнурків. Для цього міцно обмотайте їх ще одним тонким шнурком. Після цього зав'яжіть з нього міцний вузол. Щоб браслет виглядав акуратніше, один з кінців тонкого шнура потрібно буде пропустити через вузол так, щоб був повністю прихований в загальній зв'язці.
3
Потім приступайте до плетіння. Починайте шнурки сплітати разом, як звичайну косичку з волосся на голові. Розділіть їх на три пасма. Крайню праву пасмо необхідно накласти на середню, після цього крайню ліву накладіть на пасмо, що стала середньою. Таким нехитрим способом плетіть до самого кінця, до тих пір поки ви не отримаєте бажану довжину основи для браслета. Браслет буде ефектніше виглядати, якщо ви не будете надто туго затягувати шнурки, а зробите його пишним.
4
Після всіх описаних вище дій обріжте кінці шнурків. Зробити це потрібно так, щоб всі вони стали однієї довжини. Потім так само, як описано у другому кроці, закріпіть другий кінець браслета. Обв'яжіть його тонким шнурком. Ображати все тонкі шнурки так, щоб їх довжина не була занадто велика. Після цього зв'яжіть їх разом. Ось і все - браслет готовий!
Корисна порада
Коли ви будете розраховувати довжину браслета, то обов'язково додавайте до обхвату своєї руки кілька сантиметрів. Це необхідно для того, щоб браслет відносно вільно сидів на ній.