Як завести з товкача ?

В житті бувалих водіїв траплялося так, що машина глохла посеред дороги - і ні туди, ні сюди їхати більше не збиралася. В цьому випадку за умови, що машина, в принципі, технічно справна, їм допомагав метод "завести с штовхача ". Насправді завести машину таким чином не так вже й складно.
Інструкція
1
При заводі автомобіля при допомозі не кінських, а людських сил, життєво необхідні сила рук. Адже люди, які штовхають, розвивають максимальну швидкість всього 5-10 км/ч, а тому швидко втомлюються і не можуть штовхати вашу машину продуктивно.
2
Для заводу "з штовхача " необхідно за допомогою троса підчепити несправну машину до справною. Потім в несправній машині, якщо в ній механічна коробка, потрібно включити нейтральну швидкість. В цей час заводиться справна машина. І починає рухатися зі швидкістю 20-30 км/ч.
3
Проїжджаємо на буксирі приблизно 100 метрів. Потім потрібно вичавити зчеплення і переключитися на третю або четверту передачу. Плавно відпускаємо педаль зчеплення. В цей час водій повинен відчути поштовх. Це сигнал, що машина їде.
4
Тепер потрібно спробувати завести автоключом запалювання - може вийти і не з першого разу. Як тільки двигун заведеться, перемикається на нейтральну передачу і подаємо сигнал першому автомобілю, щоб він зупинився. Але це стосується тільки автомобілів з механічною коробкою передач. Машини з автоматикою таким чином заводити не можна.
Зверніть увагу
При буксирі важливо пам'ятати про те, що водій машини, яка вас тягне, бачить ваші маневри не дуже добре. Тому особливу пильність - гальмувати, коли потрібно і т.д. - Повинен проявляти водій буксируемой машини.