Як перепризначити кнопки на клавіатурі.

Сучасні клавіатури вражають зручністю і надійністю. Однак жодна «клава» не зможе стати максимально зручною доти, поки користувач сам не візьметься за справу. Іноді для комфортної роботи необхідно перепризначити кнопки клавіатури. Щоб досягти мети, необхідно завантажити спеціальне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - програма MapKeyboard.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт програми MapKeyboard за адресою http://www.inchwest.com/mapkeyboard.htm. Скачайте програмне забезпечення і встановіть його на комп'ютер. Запустіть програму MapKeyboard.
2
Після появи віртуальної клавіатури на дисплеї монітора почніть роботу по зміні клавіш. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по віртуальній кнопці, яку потрібно змінити.
3
В віконці Remap selected key to підберіть нове значення для виділеної кнопки . Зверніть увагу, що при успішному перепризначення клавіатурній кнопки вона подсветится зеленим кольором.
4
Знайдіть пункт Save layout і клацніть по ньому. Чи не зберігайте зміни до тих пір, поки не переробите все кнопки . Справа в тому, що після натискання на збереження програма зажадає виходу спочатку зі свого меню, а потім і з сеансу Windows, щоб перезавантажити комп'ютер.
5
Після перезавантаження операційної системи зайдіть в програму, щоб переконатися в правильному збереженні нового порядку клавіш. Перепризначення кнопки будуть підсвічені зеленим світлом.
6
Якщо щось пішло не так або знадобилося негайно повернути значення в дефолтний стан, то потрібно знову запустити програму MapKeyboard. Знайдіть пункт Reset keyboard layout і натисніть на нього.
7
Уважно огляньте віртуальну клавіатуру. Вона повинна бути одноколірної. Якщо деякі кнопки все одно продовжують підсвічуватися зеленим, це означає, що скидання був проведений невдало, а процедуру необхідно повторити.
Корисна порада
Зверніть увагу на той факт, що зміни клавіатури, вироблені за допомогою програми MapKeyboard, працюватимуть в будь-яких додатках до їх скасування користувачем. Цю особливість потрібно враховувати, так як звичні зв'язки клавіш в таких програмах, як Adobe Photoshop або Microsoft World, можуть перестати працювати.