Як зробити DVD в ноутбуці.

Незважаючи на бурхливий розвиток комп'ютерної техніки і поява таких пристроїв, як портативний HDD або флешка, DVD-диск все ще залишається одним з найпопулярніших носіїв інформації. Низька ціна і невелика вартість обладнання зробили запис DVD справою простою і досить дешевим. Щоб встановити DVD на ноутбуці , необхідно використовувати спеціальне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - Ноутбук з пишуть DVD-приводом;
  • - спеціальне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Зайдіть в будь-який зручний комп'ютерний магазин і купіть декілька DVD-дисків. Формати носія неважливі, так як сучасні ноутбуки здатні працювати як з DVD + R (W), так і з DVD-R (W). Однак треба мати на увазі, що деякі побутові плеєри застарілого типу можуть відмовитися програвати деякі диски.
2
Купіть диски формату DVD-R, якщо потрібна одноразова запис або розмір файлів невеликий. Придбайте DVD-RW для багаторазового використання дисків. Останній варіант підійде тим, хто хоче мати можливість відредагувати раніше записані матеріали.
3
Визначте спектр завдань, які необхідно виконати. Виходячи з поставлених цілей скачайте з інтернету або придбайте в магазині спеціальний софт для запису DVD. Щоб зробити DVD-диск на ноутбуці , вам знадобиться різне програмне забезпечення.
4
Щоб зробити диск даних або переписати медіа-файли, встановіть безкоштовний записуючий центр Ashampoo Burning Studio зі сторінки http://biblprog.org.ua/ru/ashampoo_burning_studio_free/. Непоганою альтернативою цій програмі є Free studio 56: http://vipcenter.ws/programmy/3681-free-studio-533.html.
5
Вставте в лоток DVD-приводу диск і запустіть програму для запису. Виберіть необхідні файли - це можуть бути фотографії, документи, фільми та ін. Контент. Перенесіть їх в значок DVD-приводу. Встановіть швидкість запису або довірте регулювання передачі даних програмі.
6
Запустіть процедуру передачі даних між вінчестером комп'ютера і DVD-приводом. Очікуйте закінчення запису. Постарайтеся не рухати ноутбук під час всього процесу, щоб уникнути небажаних помилок.
7
Перевірте якість запису. Якщо стався збій, огляньте DVD на предмет фізичних ушкоджень або бруду на відбиває.
8
Щоб зробити завантажувальний DVD, наприклад, для запуску програм по установці операційної системи, використовуйте меню додатка під назвою «Створення завантажувального диска». Коректний спеціального візарду, провідного крок за кроком до успішного завершення процесу. Зверніть увагу, що завантажувальні диски краще записувати на повільній швидкості. Також не варто вставляти в привід комп'ютера DVD-RW, так як такі диски менш надійні і часто виходять з ладу під час запису завантажувальної інформації.
9
Для створення красивого фільму на DVD використовуйте вбудовану в Windows утиліту під назвою «Кіностудія Windows Live». Ця програма допоможе якісно відредагувати відзнятий матеріал, надасть можливість вибрати барвисте меню для фільму. А після закінчення редагування запише дані на DVD-диск
Як би ви не намагалися продовжити життя своєму ноутбуку, все одно його окремі деталі будуть виходити з ладу. У «зоні ризику» знаходиться DVD- привід , лазерні світлодіоди якого просто вигорають з часом. Також причиною поломки може стати будь-який зовнішній вплив (що потрапила всередину волога, пісок, неакуратне закриття лотка і т.д.). У зв'язку з цим доводиться повністю міняти DVD- привід .
Інструкція
1
У більшості випадків, міняючи DVD- привід самостійно, ви сильно ризикуєте. Справа в тому, що при неправильній установці даного пристрою може виникнути конфлікт з материнською платою комп'ютера, пов'язаний з перериваннями по шині IDE (ATA). Як результат - привід для компакт-дисків просто не визначається ні операційною системою, ні BIOS. Щоб не допустити цього, просто дотримуйтесь деякі правила.
2
Для початку визначте тип DVD- привід а. На сьогоднішній день існують такі інтерфейси як IDE (ATA) і SATA. На жаль, найчастіше проблему виникають саме в першому випадку.
3
Після цього за допомогою викрутки позбудьтеся кріпильних гвинтів, розташованих на кришці для компакт-дисків. Візьміть який-небудь тонкий інструмент (можете скористатися скріпкою або звичайною шпилькою) і з його допомогою відкрийте лоток пристрою. Остаточно позбудьтеся від верхньої кришки і висуньте лоток вперед.
4
Тепер подивіться, в якому режимі варто DVD- привід . У більшості випадків ці пристрої випускають з розрахунком на те, щоб система автоматично визначала необхідні їй параметри. На жаль, на IDE шині майже завжди буде призначений режим «Master», що привід ит до конфлікту переривань при роботі з операційною системою. Так що акуратно зробіть перемичку привід а в положення Cable Select або Slave, залежно від обраної моделі.
5
З цією метою перемкніте 47 і 49 контакти, розміщені в IDE роз'ємі пристрою. Це доведеться зробити вручну, т.к. спеціального штифта для цих цілей не призначене. Візьміть невеликий провід і припаяйте його до контактів. Вам знадобиться всього кілька крапель припою.
6
Після цього зберіть ваш DVD- привід , рухаючись у напрямку. Тобто засуньте лоток, накрийте його кришкою, закрутіть болти.