Як написати характеристику з місця навчання.

Характеристика з місця навчання потрібна для вступу в середньо-спеціальну або вищу навчальний заклад. Цей документ може ще знадобиться і для військового комісаріату, тобто для служби в армії за призовом. Важливо дотримуватися певних вимог при написанні характеристики на учня.
Інструкція
1
Візьміть чистий листок паперу формату A4. Напишіть (надрукуйте) вгорі посередині слово «Характеристика». На наступному рядку для прикладу: «На учня школи №157 11В класу Смирнова Дмитра Анатолійовича». Вмістите все це на одній лінії.
2
Напишіть в першому абзаці коротку характеристику даного учня. Наприклад: «Смирнов Дмитро Анатолійович показав відповідальність і старанність за час 10 річного навчання в школі. Постійно виконує завдання класного керівника, неодноразово брав участь в житті класу і в різних шкільних заходах ».
3
Згадайте про рівень дисциплінованості та академічної успішності учня в другому абзаці. Наприклад, «Дисциплінований, на заняттях проявляє активність. Має хорошу поведінку і старанність під час навчання ». На наступному рядку скажіть про конкретні цифри, які показують його знання. «За час навчання в школі середній бал склав 4.4».
4
Розкажіть про ті заходи, в яких він був задіяний, і вкажіть інформацію про внітріколлектівние відносини з однолітками. «Активно брав участь в житті свого навчального закладу (гуртки, конкурси пісень, предметні олімпіади тощо). Смирнов Дмитро Анатолійович в спілкуванні впевнений, чуйний і доброзичливий, з однокласниками підтримує досить хороші стосунки, як в школі, так і за її межами ».
5
Опишіть характер учня, а також його шкільну і позашкільну активність. «Володіє урівноваженим характером. Активний учасник творчої діяльності школи, займається серйозно спортом. Виступає за шкільну команду зі спортивного орієнтування і представляє її на міських змаганнях. Бере участь на постійній основі в суботниках, походах, працьовитий і старанний ».
6
Напишіть зліва внизу ініціали класного керівника, директора і залиште місце для підпису. Розпишіться самі. Наприклад: Директор школи Кузьміна Л.Д. (Підпис) Класний керівник Сергєєва Н.Н. (Підпис) Не забудьте запевнити характеристику секретаря і віддати на розпис директору школи.