Як лікувати радикуліт.

Радикуліт ось справжній хижак, який вміє підкрадатися і нападати раптово. Багато свого часу були спіймані цим звіром зненацька. Комусь пощастило менше, комусь більше, суть одна, радикуліт - це дуже боляче.

Радикуліт, це результат защемлення нервових закінчень. Так як справа стосується хребта, то біль особливо різка і неприємна. Сучасні методики дозволяють лікувати радикуліт набагато швидше, однак найкраще, що можна запропонувати хворому це спокій і тепло.

Якщо у вас захворіла спина, то потрібно терміново лягати. Зазначимо, що біль викликану радикулітом сплутати не можна ні з чим. Гостра, невралгічна, що сковує рухи біль, якщо у вас така, не сумнівайтеся, це радикуліт. Хворіють радикулітом найчастіше люди старшого віку, проте молоді не виключені з числа потенційних хворих. Щоб лікувати радикуліт можна зробити ось що.

  1. Хворому потрібен спокій і мала рухливість. Краще укласти його на ліжко або диван, проте варто врахувати, що матрац повинен бути досить твердим.
  2. Хворому потрібні анальгетики, спазмолітики і інші медикаментозні знеболюючі засоби. У випадку, коли біль нестерпна потрібно приймати, однак перестаратися з препаратами бійтеся, може добром не закінчиться.
  3. Хворі будуть куди краще себе почувати з теплою хусткою на хворій ділянці хребта. Відмінно підійдуть мазі зігріваючого і протизапального плану. Натуральної основою можуть бути зміїна отрута, бджолина отрута або прополіс. Добре показали себе аплікатори з парафіну, які нагрівають і накладають на місця локалізації болю.
  4. Не завадить проколоти хворого хондропротекторами і вітамінами групи В. Ці препарати дозволять організму справитися з проблемою, яка спричинила защемлення. Відзначимо, що найчастіше це міжхребцевих грижа.

Радикуліт, це гострий стан і для його лікування може бути недостатньо просто трав і компресів. Спостереження лікаря дозволить вам вийти з гострого стану, а далі вже можна і гімнастикою зайнятися на витягування хребта. Відмінно допоможе масаж, однак, знову ж таки не в гострому стані.

В цілому ж намагайтеся більше рухатися, правильно тримати спину і правильно харчуватися. Ці прості заходи допоможуть вам уникнути критичних ситуацій. Будьте здорові.