Як правильно мити голову.

Красиві і здорові волосся - це предмет жіночої гордості. Саме тому постійний догляд за ними так важливий. Брудні волосся чреваті появою лупи, їх випаданням, запальними процесами в шкірі голови і навіть головним болем. Важливо вміти правильно їх мити.
Вам знадобиться
  • - підходящий шампунь.
Інструкція
1
Багато жінок вважають, що не можна занадто часто мити голову . Але це помилка. Дана процедура для будь-якого типу волосся доречна мінімум один раз на два дні. Це абсолютно нешкідливо. Якщо волосся занадто швидко жирніє, мийте голову хоч кожен день. Головне - купуйте тільки м'які сучасні мийні засоби.
2
Підбирайте шампунь відповідний вашому типу волосся, добре ополаскивайте їх після миття, не тріть, чи не смикайте і не викручуйте волосся.
3
Перед тим, як помити голову , енергійно і ретельно розчешіть волосся. Таким чином ви стимулюєте кровообіг в волосистої частини голови, що дозволить наситити коріння поживними речовинами у великій кількості. Крім того, за допомогою щітки видаляється вся грязь, лупа і залишки засобів для укладання. Також розчісування перед душем допоможе волоссям не застрягнути при митті.
4
Якщо у вас сухі або фарбоване волосся, перед миттям зробіть масаж голови протягом 10 хвилин. Виконуйте кругові рухи, зрушуючи шкіру. При цьому втирайте в шкіру соняшникова, реп'яхову, рицинова, лляне або конопляне масло. Після миття таких волосся втирайте у вологі пасма трохи спеціального рідкого масла. Надлишки кошти видаліть за допомогою сухого рушники.
5
Відрегулюйте температуру води, якою миєте голову . Вона не повинна бути надто гарячою. Тепла вода добре розчиняє шкірне сало, відмінно видаляє бруд, покращує кровообіг шкіри голови. А надто гаряча вода вилуговує волосся і активізує сальні залози.
6
В кінці миття сполосніть голову холодною водою. Це додасть вашим локонам здоровий, природний і красивий блиск, а шкірі голови гарантовано поліпшене кровопостачання.
7
Не наносіть шампунь прямо на волосся, оскільки так він погано розподіляється по пасмам. Потрібну кількість миючого засобу розведіть в невеликій кількості води і помийте цим розчином волосся.