Як різати м'ясо на шашлик. Як розрізати корейку.

Шашлик можна робити з самих різних продуктів - з баранини, свинини, яловичої вирізки, курки, а часом навіть з риби. Однак який би продукт ви не вибрали для приготування, м'ясну або рибну м'якоть необхідно попередньо порізати і тільки потім приступити до готування.
Інструкція
1
Початковим етапом будь-яких приготувань шашлику є аж ніяк не різка м'яса і овочів для маринаду - перш за все вам необхідно вибрати і купити м'ясо. Пам'ятайте, що якісне має бути тільки охолодженим і ніяк не замороженим і не поспішайте з покупкою продукту прямо з красивою вітрини.
2
Як тільки ви купите м'якоть баранини або свинини, промийте її під проточною водою. Потім підготуйте собі місце для нарізки м'яса. Знайдіть велику дерев'яну дошку із спеціальним жолобком, по якому при нарізанні стікає м'ясний сік. Промийте дошку холодною водою, щоб деревне матеріал не вбирав сік. Якщо у вас немає такої дошки, скористайтеся звичайною дошкою або сервировочной тарілкою.
3
Візьміть прилад, призначений для оброблення м'яса. В даному випадку це буде великий ніж. Покладіть шматок купленого м'яса на обробну дошку і почніть обробляти, відрізаючи шматки певних розмірів, форми і товщини поперек волокон.
4
Якщо ви використовуєте для приготування шашликів корейку або окіст баранини, то наріжте шматочки в приблизно по 30 грамів кожен. При цьому враховуйте, що на одну порцію йде приблизно 5-6 шматків бараніни.Еслі ви готуєте шашлик по-Карський, наріжте баранину чотирикутними шматками великий толщіни.Еслі для приготування шашликів ви використовуєте не вирізку, а іншу частину баранини, виймайте кістки з усіх шматків і потім наріжте м'ясо на порційні шматки.
5
Якщо ви збираєтеся готувати шашлик зі свинини, наріжте великі шматочки з окосту небудь з корейки. Причому намагайтеся отримувати шматки прямокутної форми вагою приблизно в 30 грамів і товщиною від 50 мм до 80 мм.Еслі ви використовуєте для шашлику свіжу свинячу шию, ретельно промийте її і наріжте на шматки приблизно 3 см на 3 см.