Як робити зачіски на кожен день. Зачіски на кожен день інструкція.

Невід'ємною частиною іміджу будь-якої дівчини є зачіска. Нижче запропоновано декілька варіантів швидких і легких зачісок на кожен день , які ви зможете зробити самі без допомоги перукаря, витративши мінімум часу і грошей.
Інструкція
1
Розчесавши волосся, відокремимо невелике пасмо волосся на маківці. Розділимо її на три рівні пасма і плетемо як звичайну косу, кожного разу захоплюючи бічні пасма, плетемо до самого низу, захоплюючи волосся, щоб колосок не розпустить. Наприкінці забираємо волосся гумкою і бризкаємо зачіску лаком.
2
Починати закручувати волосся на бігуді слід спочатку на маківці, потім зверху вниз по обидва боки голови. Потім висушіть волосся за допомогою фена. Перш ніж знімати бігуді, переконайтеся, що волосся добре просохли, - для цього розкрутіть одну пасмо на потилиці, де волосся найбільш густі, і пощупайте, не вологі вони. Якщо розкрутити волосся занадто рано, то їх дуже важко буде укласти.
3
Вимийте голову, трохи висушіть, щоб волосся залишилися вологими, нанесіть піну для волосся, вона сприяє завивці. Заплетіть на голові дві прості кіски, закріпіть їх гумками і лягайте спати. Вранці висохлі волосся можна буде розплести. На голові, виходити гарні хвилі, розмір хвиль залежатиме від розміру кіс, які ви заплели. Якщо косички маленькі то і хвилі будуть маленькими, якщо коси великі, то і хвилі будуть більшими. Волосся потрібно розчесати і закріпити лаком, щоб вони не магнітів і зберігали форму цілий день .
4
Розчесавши волосся, заберіть їх в хвіст на маківці, далі скрутіть волосся в джгут і обмотайте їх навколо гумки. Щоб закріпити зачіску, на день ті на пучок ще одну гумку. Закріпіть зачіску лаком.
5
Вимийте голову, потім висушіть і розчешіть волосся. Заплетіть волосся у хвіст і закріпіть їх гумкою, біля основи розділіть волосся на два пасма. Посередині повинно утворитися місце, куди потрібно протягнути волосся, роблячи завитки. Сховайте гумку в нижній частині завитка, притиснувши її волоссям. Зачіска готова!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a9HNNoMasbM