Як у Word повернути текст. Як повернути текст в ворде на 90 градусів.

Бувають випадки, коли текст в документі необхідно розмістити не зовсім стандартним чином, наприклад, повернути його по вертикалі. У редакторі Microsoft Office Word можна скористатися для цих цілей наявними інструментами.
Інструкція
1
Якщо ви не хочете самостійно форматувати текст, можете використовувати готовий шаблон. Натисніть на кнопку Office в лівому верхньому кутку вікна і виберіть у контекстному меню пункт «Створити». У лівій частині вікна підберіть шаблон, в якому текст уже повернутий в потрібну вам сторону. Натисніть на кнопку «Створити» в правому нижньому кутку вікна і введіть у шаблоні той текст, який потрібен вам.
2
Щоб самостійно задати напрямок тексту, перейдіть у вікні редактора на вкладку «Вставка». У розділі «Текст» натисніть на кнопку «Напис». У випадаючому меню виберіть одну з мініатюр або пункт «Намалювати напис». Курсор змінить свій вигляд.
3
Утримуючи ліву кнопку миші, позначте межі майбутньої написи, потім просто відпустіть кнопку миші і встановіть курсор у щойно створеній області. Введіть текст у полі тим же способом, що і зазвичай. Поки курсор миші розташований в межах намальованих кордонів, в редакторі доступно контекстне меню «Робота з написами». Зробіть активної вкладку «Формат» і знайдіть розділ «Текст». Натискайте на кнопку «Напрямок тексту» до тих пір, поки напис, введена вами, не прийме потрібний напрямок.
4
Щоб перемістити поле з написом в іншу частину документа, підведіть курсор до одного з кутів форми. Коли курсор прийме вигляд двосторонніх стрілок, затисніть ліву кнопку миші і перетягніть форму. Визначившись з положенням написи на сторінці, приховайте межі форми. У контекстному меню «Робота з написами» на вкладці «Формат» знайдіть розділ «Стилі написів». Натисніть на кнопку «Контур фігури» і виберіть у спадному меню варіант «Без контуру».
5
За цим же принципом можна розмістити текст в комірці таблиці і повернути його в потрібну сторону. Відкрийте вкладку «Вставка», в розділі «Таблиця» натисніть на однойменну кнопку і виберіть з контекстного меню пункт «Намалювати таблицю». Введіть у комірку таблиці текст і перейдіть в контекстному меню «Робота з таблицями» на вкладку «Макет». У розділі «Вирівнювання» задайте потрібний напрямок тексту за допомогою кнопки «Напрямок тексту». Приховайте межі таблиці.