Як бути більш організованим.

Організованість і самоконтроль вважаються одними з найцінніших якостей при виборі співробітника на будь-яку посаду. Організованість буде запорукою ефективної роботи. Відсутність же самоконтролю призводить до зниження продуктивності, необгрунтованої трати часу і помилкам.
Інструкція
1
Складіть план роботи та дотримуйтесь його. Визначте список конкретних дій. Цей етап важливий в організації робочого дня, тижня, року.
2
Оцініть, скільки часу піде на реалізацію кожного завдання. Позначте пріоритети. У разі довгострокового плану переглядайте його в міру необхідності. Періодично звіряйтеся з ним. Зробіть процес планування звичним.
3
Згрупуйте завдання і розставте пріоритети. Орієнтуватися треба на те, що є головним і важливим для вас, вашої посади, вашої фірми. Виділіть декілька категорій - три-чотири, так їх буде достатньо просто контролювати. Нехай це будуть звичайні помітки на полях щоденника: «терміново», «важливо», «другорядне», «довгостроково», «для вивчення» і т.п. Саме вони розставлять все по своїх місцях.
4
Користуйтеся щоденником. Упорядкована система ведення справ розставляє все на свої місця, і ваші дії, зустрічі, дзвінки, робочі завдання будуть завжди під контролем та враховані. Дрібниці можуть серйозно впливати на ефективність роботи. Всі попередні вказівки легко здійснити саме за допомогою щоденника.
5
Організуйте робоче простір. Навіть якщо для роботи потрібен тільки телефон або ноутбук, на столі має бути порядок, предмети і канцелярське приладдя повинні лежати на своїх місцях, площа приміщення повинні бути комфортною.
6
Контролюйте дрібниці, які можуть відволікати від роботи. Це стосується телевізора, дзвінків друзів і родичів, комп'ютерних ігор, перекурів, зайвих предметів на столі. Однак і повністю відмовлятися від усього не варто. Можливо, вам знадобитися зняти напругу прослуховуванням радіо або грою в комп'ютерні гонки. Головне - контролювати себе і не забувати про пріоритети, адже робочий час ви зобов'язані присвячувати вашій роботі.