Як виростити дракона.

Виростити міфічна істота цілком вам під силу. І не тільки виховати, а й політати на ньому. Звичайно, все це відбуватиметься у віртуальному світі гри «Повелителі драконів», але враження ви отримаєте найреальніші.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - гра «Повелителі драконів».
Інструкція
1
Зареєструйтеся на сайті гри «Повелителі драконів» http://www.dragononline.ru/. Скачайте клієнт-програму, яка дозволить вам грати онлайн. Встановіть її у себе на комп'ютері, запустивши для цього файл setup.exe.
2
Знайдіть несозревшіе яйце дракона у своєму інвентарі. Натисніть кнопку В для його перегляду. Ваше перше завдання - піклуватися про яйце. Погодуєте його, натиснувши V і перетягнувши у вікно харчування яйце і драконий кристал зі свого інвентарю. Клацніть по кнопці «погодувати». Коли ваше яйце досягне максимального розміру, клікніть на ньому правою кнопкою миші. І візьміть нове завдання - «умови інкубації».
3
Знайдіть посланника дракона . Місце пошуків залежить від того, за кого ви граєте. Якщо за Федерацію, вам в долину Вогненного вітру. А якщо за Альянс, то - в маєток Радда. Посланник - це дорослий білий дракон. Двічі клацніть на ньому мишею і завершите завдання. Посланник прийме яйце і допоможе вилупитися з нього дитинчаті. Вам для цього доведеться знову клікнути на драконі мишкою, відзначити пункт «еволюція» і перетворити яйце в молодого звіра. При цьому правильно виберіть його вид, від якого залежать бойові якості і міць звіра. Попередньо ознайомтеся з описом династій.
4
Молодняк, як і яйце, треба годувати. Процес відбувається аналогічно: відкрийте відповідне вікно, перенесіть туди дракона і його кристал. Натисніть кнопку «погодувати». Доможіться, щоб тварина виросла до 100%. Тепер вам треба встановити з ним зв'язок. В цьому знову допоможе Посланник драконів.
5
Натисніть на підрослими драконі правою клавішею миші, прийміть виникло завдання. Щоб дістатися до Посланника, доведеться заплатити за переліт. Двічі клацніть на цілі вашого перельоту, виберіть «квест» і завершите місію. Встановіть зв'язок зі своїм драконом, знову клацнувши на Посланнику. Виберіть в розділі «еволюція» потрібний вам варіант. Перетягніть в відкрилося вікно свого дракончика і натисніть «виростити». Тепер ви можете літати на молодому драконі.