Як витягнути паролі з опери. Як витягти несохранненний пароль з опери.

У багатьох сучасних браузерах існує така функція, як запам'ятовування паролів для різних сайтів. Ввівши пароль один раз, ви позбавляєте себе від необхідності заповнювати рядок при кожному вході на сайт. Але що робити, якщо ви забули пароль, а на сайті він захований за крапочками? Для того щоб дізнатися пароль, ви повинні слідувати наступним інструкціям.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно зайти на сайт, пароль від якого вам потрібен. Натисніть на «Жезл паролів». Після того як всі поля будуть заповнені зірочками або точками, відразу ж натискайте ESC. Потім в рядок адреси введіть наступний код: javascript :( function () {inp = document.getElementsByTagName ('input'); for (var j = 0; j
2
Якщо перший спосіб не допоміг, ви можете скористатися утилітою Opera password Recovery. Це програма, яка призначена для відновлення паролів, збережених в браузері Opera. Дана програма дуже проста і зручна у використанні, вам потрібно всього лише запустити її, а потім натиснути на «Відновлення паролів». Всі знайдені паролі будуть збережені в текстових файлах або в звітах HTML.
У будь-якому браузері є функція збереження паролів. Вона дуже зручна і значно економить час. Вам не потрібно входячи на сайт, кожного разу вводити пароль, браузер це робить за вас. Вам же залишається всього лише підтвердити своє бажання увійти на сайт. Але що робити, якщо ви вирішили використовувати інший браузер, а пароль від потрібного сайту забули. Уявімо, що ваш постійний браузер - Опера. Розглянемо, як витягти з нього потрібний пароль.
Інструкція
1
Відкрийте браузер Опера і введіть в адресний рядок наступне: http://operawiki.info/PowerButtons#retrievewand. Далі знайдіть кнопку Wand + capture + report і перетягніть її за допомогою миші на верхню панель Опери. Далі відкрийте контекстне меню. Для цього клікніть правою кнопкою миші на верхній панелі Опери. В меню оберіть пункт «Налаштування», потім «Оформлення». У вікні знайдіть вкладку «Кнопки». Перегляньте лівий список і знайдіть пункт «Мої кнопки». З'явиться вікно. З нього перетягніть кнопку Wand + capture + report на верхню панель Опери. Ось, в принципі і вся підготовча робота, що дозволяє витягти пароль з Опери.
2
Зайдіть на сайт, пароль від якого ви хочете дізнатися. Натисніть кнопку Wand + capture + report, яка тепер благополучно розташовується на верхній панелі Опери. Після цієї дії на екрані має з'явитися вікно Javascript, що містить потрібну інформацію. Вам благополучно вдалося витягти з Опери пароль.
3
Скачайте програму, що дозволяє витягувати паролі з Опери. Дана утиліта існує і досить широко використовується тими користувачами, які, незважаючи на те, що користуються автоматичним входом на сайт, хочуть придбати незалежність від власного браузера. Програма називається Opera Password Recovery. Вона допоможе вам відновити паролі, які збережені в браузері. Після того як ви завантажили програму, запустіть її. Далі натисніть на кнопку «Відновлення паролів». Вона знайде всі збережені паролі і помістить їх в текстовий файл або HTML звіт. Вкажіть директорію розташування текстового файлу з паролями заздалегідь, щоб у вас не виникло проблем з пошуком відновлених паролів. Дану утиліту можна вбудувати в браузер як додаток, щоб зробити її використання ще зручнішим.