Як вести себе на практиці. після проходження практики.

Від поведінки людини під час проходження практики в чому залежить, чи запропонують молодому фахівцеві залишитися працювати в цій компанії після закінчення навчального закладу. Щоб це відбулося, важливо протягом короткого терміну розташувати до себе співробітників організації і показати свій професійний потенціал.
Інструкція
1
Проявляйте ініціативу. Часто до практикантів ставляться як до тих, кому можна доручити виконання різної паперової роботи, наприклад, впорядкувати документи в папках, прошити-пронумерувати папери, віднести різного роду службові записки або заявки в інші відділи. Покажіть, що вам цікаво те, що відбувається у відділі, переконайте безпосереднього начальника, що ви можете виконувати більш відповідальну роботу. Головне, щоб за вами не довелося її переробляти.
2
Намагайтеся виконувати всі доручені завдання. Якщо з якихось причин вам не зрозуміло, що від вас хоче керівник або інший співробітник, краще чесно зізнайтеся в цьому. Після додаткового роз'яснення ви зрозумієте, що потрібно зробити. Принаймні, це краще, ніж згідно кивати, потім посоромитися підійти перепитати і в результаті не виконати доручення.
3
Спілкуйтеся з співробітниками відділу, де ви проходите практику, і іншим персоналом організації. Не варто, звичайно, бути нав'язливим або відволікати людей від роботи, але під час обідньої перерви можна спробувати познайомитися з людьми ближче. По-перше, це дозволить краще зрозуміти - чи то напрямок майбутньої роботи ви вибрали. По-друге, можна дізнатися, чи є шанси залишитися на постійну роботу після проходження практики. І по-третє, може бути в інших відділах потрібні молоді фахівці і в майбутньому можна спробувати влаштуватися до них.
4
Не ображайтеся, якщо вам доручають нецікаві на ваш погляд завдання. Пізніше ви зрозумієте, що такої роботи досить багато, і її комусь необхідно виконувати. Адже поки ніхто не знає, на що ви здатні, тому просять зробити те, що може кожен. Щоб робити щось цікаве, потрібно розкрити свої здібності.
5
Попросіть у керівника дозволу бути присутнім на зборах відділу, летючках, планерках. Це дозволить вам зрозуміти, чим живе відділ, яким чином приймаються рішення, з якими проблемами можна зіткнутися в ході роботи. Якщо атмосфера дозволяє, можна висловити свої ідеї, але, зрозуміло, не варто їх озвучувати, якщо ніхто вас про це не просить. В цьому випадку розкажіть про свою ідею керівнику практики після наради, попросіть його підтвердити хід ваших міркувань або спростувати.
6
Не беріть участі в обговоренні інших колег, навіть якщо хтось із співробітників втягує вас в подібна розмова. Чи будете ви працювати на цьому місці надалі чи ні - невідомо, а бути серед пліткарів ще до підписання трудового договору - не краще початок кар'єри. У кожному разі, ви можете піти від подібних розмов, адже ви всього лише практикант.