Як виділити дерево в фотошопі.

Виділення в фотошопі - це спеціальний інструмент, що дозволяє працювати з частиною зображення, яке обмежене рамкою виділення. При цьому можна виділяти об'єкт будь-якої складності, наприклад, дерево, комбінуючи різні способи.
Вам знадобиться
  • програма Adobe Photoshop, встановлена на комп'ютері.
Інструкція
1
Відкрийте Photoshop і натисніть сполучення Ctrl + O. Виберіть фотографію дерева. Відкрийте її. Розкрийте вкладку верхнього меню Window. Поставте галочку біля Channels і огляньте робоче вікно Photoshop. У нижньому правому куті, якщо ви не переміщали панель шарів, повинна з'явитися панель каналів.
2
Натисніть на синій канал (Blue) правою кнопкою миші. Виберіть Duplicate Channel. У віконці виділіть текст (Blue Copy) і замініть його на текст Tree Alpha. Повторіть те ж саме з червоним каналом (Red), але не перейменовуйте його. Клікніть в квадрат праворуч від каналу Red Copy. З'явиться «вічко», а зображення стане червоним.
3
Натисніть Ctrl + L. В Input Levels введіть значення 50; 0.85; 222. Натисніть «Ок». Перетягніть канал Red Copy на крайню ліву кнопку Load Channel as Selection (пунктирний круг), що знаходиться внизу палітри каналів. З'явиться виділення. Клікніть на канал Tree Alpha і натисніть Ctrl + H на клавіатурі. Виділення пропаде. Потім натисніть Ctrl + L. В поля Input Levels вставте значення 120; 1.2; 255.
4
Натисніть Ctrl + D, потім Ctrl + L. Відкоригуйте значення в Input Levels так, щоб задній план був білим, а стовбур і гілки крони дерева чорним. Використовуйте значення 30; 1; 145, якщо це можливо. Потім натисніть Ctrl + I. Задній план стане чорним, а дерево білим.
5
Перетягніть канал Tree Alpha на кнопку Load Channel as Selection з п.5. Перейдіть на панель Layers. Клікніть на шар з фоном і перетягніть на другу праворуч кнопку (New Layer) внизу палітри шарів. Двічі клікніть на назву Background Copy і перейменуйте в Tree. Вимкніть шар Background, клацнувши в квадратик з «вічком» поруч з ним.
6
Перетягніть шар Tree на кнопку Add layer mask. Задній план зображення стане шаховим, тобто прозорим. Клікніть на чорно-білу картинку, з'явилася поруч з кольоровою, на шарі Tree.
7
Видаліть залишився ландшафт пензлем. Натисніть "І" на клавіатурі, вкажіть будь-який розмір і Hardness 100. Задайте кисті чорний колір. Проведіть по залишилися непотрібним частинам фону пензлем. Збережіть зображення, натиснувши Shift + Ctrl + S. Назвіть файл та збережіть в форматі .png".