Як вибрати напівавтомат.

Перед майстром, твердо вирішили зайнятися у своєму гаражі кузовним ремонтом, відразу ж постає необхідність у придбанні зварювального напівавтомата . Щоб правильно вибрати обладнання, крім вивчення його характеристик, необхідно також врахувати місце проведення та обсяги майбутньої роботи.
Інструкція
1
Перед придбанням зварювального напівавтомата точно дізнайтеся характеристики вашої живильної електричної мережі: напруга; кількість фаз; допустимий струм споживання; допустимий струм електролічильника; матеріал проводів в електропроводці і розмір їх перетину; на яку напругу розраховане пристрій захисного відключення і сумарне навантаження постійно включених споживачів.
2
Подумайте над метою придбання агрегату і над тим тим, які завдання ви плануєте покладати на нього. Також врахуйте види і товщину матеріалів, призначених для зварювання, і необхідну якість виконуваних робіт.
3
Зберіть максимум інформації про обладнання, пропонованому у вашій місцевості, і ретельно вивчіть її. Дізнайтеся, чи здійснюють підтримку своєї продукції виробники даного виду обладнання (ремонт, технічне обслуговування, постачання запчастин, консультації і т.д.). Наведіть довідки про постачання в ваш регіон зварювальних матеріалів, захисних засобів та швидкозношуваних частин.
4
При зварюванні напівавтомата ми, що виробляють роботу в середовищі інертного газу, електрична дуга горить між матеріалом і плавиться зварювальним дротом при постійному струмі. Газ, що подається через пальник, забезпечує захист місця зварювання від потужного окислювача - кисню. Даний напівавтомат чудово підійде для зварювання тонкого листового металу, наприклад, автомобільних кузовів.
5
Роботу апарату прийнято розбивати на десятихвилинні цикли. Тому якщо в інструкції зазначено значення ПВ - 40%/340 А, значить агрегат при струмі в 340 А може працювати не більше чотирьох хвилин, шість хвилин йому необхідно буде остигати. Чим менше струм, тим довше за часом зможе працювати агрегат. Наприклад, значення 100%/200 А вказує на те, що при струмі в 200 А обладнання зможе працювати постійно, без перерв на охолодження.
6
Пальник, через яку в робочу зону подається дріт і газ, може з'єднуватися з апаратом через особливий роз'єм або мати нероз'ємне з'єднання з ним.