Як висушити лак на нігтях.

Бувають ситуації, коли лак для нігтів потрібно терміново висушити. Для цього ви можете використовувати як підручні домашні засоби, так і професійні.
Вам знадобиться
  • холодна вода, колотий лід, фен з функцією «холодне повітря», оливкова або рослинне масло, спрей або лак для сушіння лаку.
Інструкція
1
Покладіть лак в холодильник на кілька годин. Після закінчення цього часу можете починати робити манікюр. Охолоджений лак лягає рівним тонким шаром, а також набагато швидше сохне.
2
Наносьте декоративне покриття тільки на знежирені нігті. Для цього змочіть ватний диск в рідині для зняття лак а чи медичному спирті. Відшліфуйте нігтьову пластину. Після такої обробки вона стає гладкою і покриття тримається набагато довше.
3
Не наносіть лак товстим шаром, краще зробіть 2 тонких, щоб колір був більш насиченим. Також бажано використовувати базову основу. Вона захистить нігті від шкідливого впливу лак а.
4
Занурите кінчики пальців в холодну воду. Краще всього зробити ванночку, інакше під струменем проточної води лак може змазатися. Слідкуйте за температурою: чим холодніше вода, тим швидше висохне лак . Також можете додати в ванночку кришений лід. Через 10 хвилин просушіть руки на повітрі, не витираючи.
5
Використовуйте оливкову чи рослинну олію. Зробіть манікюр і підсушіть лак природним чином в перебігу декількох хвилин. Потім на кожен ніготь нанесіть масло. Зробити це потрібно акуратно, щоб випадково не пошкодити лак . Залиште на 5 хвилин і обполосніть нігті прохолодною водою.
6
Висушіть лак холодним потоком повітря. Тільки після такої екстремальної сушки манікюр прослужить недовго. Вже через кілька днів лак потріскається. Включіть фен на режим «холодне повітря» і піднесіть до нігтів. Більше того, можете використовувати вентилятор. Не сушіть лак гарячим повітрям - він пошкоджує покриття.
7
Використовуйте професійні засоби: лак і та спреї для швидкого сушіння. Нанесіть покриття на вже нафарбовані нігті і почекайте пару хвилин. Спреї зазвичай використовують в салонах краси. Його розпилюють на нігтьову пластину на відстані 20-30 см. Спеціальні засоби дозволяють не тільки швидко висушити декоративне покриття, але і закріпити його і надати чарівний блиск.