Як в Outlook зробити підпис. Як поміняти підпис в outlook.

Outlook - це менеджер поштового клієнта і органайзер з пакету Microsoft Office, що допомагає користувачам спілкуватися один з одним, не завантажуючи пошту в браузері. У програму можна додати підпис , яка буде повідомляти деякі відомості про користувача або містити контактну інформацію.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте Microsoft Outlook 2003, в головному вікні в меню виберіть «Сервіс», потім команду «Параметри». Відкрийте вкладку «Повідомлення». У списку «Створити повідомлення у форматі» виберіть формат повідомлень, для яких ви хочете використовувати підпис .
2
У групі «Підпис» клікніть на кнопку «Підписи» і потім «Створити». Введіть ім'я підпису в полі «Введіть ім'я нового зразка». Виберіть параметр у групі «Виберіть спосіб створення». Клікніть кнопку «Далі».
3
У вікні з полем «Текст підпису» введіть або вставте з документа текст, який ви хочете використовувати в якості підпису. Шрифт і формат абзацу змініть, натиснувши на кнопки «Шрифт» або «Абзац» відповідно. Натисніть «Готово» після редагування підпису.
4
Вставте в Outlook 2003 малюнок або макет. Для цього повторіть всі дії до введення тексту підпису в «Текст підпису». Натисніть на кнопку «Далі» і потім «Додатково». Ви будете попереджені, що відкриється програма, яка не є частиною MS Outlook.
5
Клікніть «Так». Розгорніть у вікні, меню «Вставка» і виберіть «Малюнок». Клікніть на команду «З файлу». Виберіть малюнок або емблему. Закрийте додатковий редактор, натиснувши «Так». Клацніть «Ок» для збереження змін.
6
Для того щоб зробити підпис в Microsoft Outlook 2007, створіть нове повідомлення і розкрийте вкладку «Повідомлення». Виберіть «Включити», потім «Підпис» та натисніть на напис «Підписи». Клікніть кнопку «Створити» у вкладці «Електронна підпис ». Введіть ім'я підпису. Натисніть «Ок».
7
Введіть текст підпису в полі «Змінити підпис ». Відформатуйте текст і задайте потрібні параметри, використовуючи кнопки вибору стилю і форматування. Натисніть «Ок» по завершенні створення підпису.
8
Вставте макет або малюнок в Outlook 2007. Для цього повторіть кроки до збереження підпису. У вікні «Текст підпису» натисніть на кнопку «Малюнок», виберіть його і клацніть «Ок». Збережіть підпис , натиснувши «Ок» ще раз.
Зверніть увагу
Змінена або щойно створена підпис не з'явиться у відкритому в даний момент повідомленні.
Корисна порада
Сервісом Outlook для збереження малюнків підтримуються формати.jpg", .bmp, .png" і.gif".